وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ماشین آلات حکاکی مارک زنی لیزری

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فرستنده های فشار

فرستنده فشار، حسگرهای فشار هستند که الکترونیک آنها می تواند سیگنال های اندازه گیری را تولید کند.

سیگنال را می توان از راه دور از طریق کابل ها ، گذرگاه ها یا فرکانس رادیویی انتقال داد.

کاربردها:

این دستگاه ها برای کنترل فرآیند در بخش هایی مانند صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و صنعتHVAC استفاده می شوند. آنها می توانند اندازه گیری ها را به یک مرکز کنترل منتقل کنند.

فن آوری ها:

واحد سنسور فرستنده از یک جریان متناوب برای تولید سیگنال الکتریکی متناسب با فشار استفاده می کند.

سنسورها خازنی ، القایی یا فیزوالکتریک هستند ، دارای استرین گیج (کرنش سنج) یا بدون ان هستند و غالباً با درجه حرارت جبران می شوند.

 سنسور می تواند فشار نسبی یک گاز یا مایع (چسبناک یا غیر چسبناک) را اندازه گیری کند. یک سنسور فشار مطلق از یک محفظه خلاء مرجع استفاده می کند ، در حالی که مدل های دیفرانسیل دارای دو ورودی هستند.

 فرستنده توسط دو کابل از طریق یک حلقه جریان چهار تا 20 میلی آمپر جریان می یابد که جریان اندازه گیری شده را انتقال می دهد. سیم کشی به حداقل ممکن کاهش می یابد. ولتاژ تغذیه در حالی که جریان با اندازه گیری تعدیل می شود ، پایدار است. اگر سیگنال در 0-10 ولت منتقل شود ، از کابل سوم استفاده می شود.

بعضی از فرستنده ها می توانند به فیلدباس مانند پروفی باس یا مدباس متصل شوند.

روش انتخاب:

دامنه اندازه گیری واحد و حداکثر ظرفیت فشار ، دقت آن ، محیط عملیاتی آن (دما ، لرزش و غیره) ، ماهیت محیط اندازه گیری شده و نوع سیگنال خروجی را در نظر بگیرید.

فیلم

توضیحات فنی

  حکاکی با لیزر روشی است که در آن با استفاده از لیزر روی اشیا نقش هایی ایجاد می شود که این نقش ها می تواند به صورت علامت های مخصوصی باشد. از آنجایی که این تکنیک شامل استفاده از جوهرها یا ابزار آلات کنده کاری نمی باشد، نسبت به روش هایی که به صورت دوره­ای نیازمند تعویض جوهر یا ابزار کنده کاری دارند برتری دارد. ماشین آلات حکاکی با لیزر شا ...
ادامه توضیحات

 

حکاکی با لیزر روشی است که در آن با استفاده از لیزر روی اشیا نقش هایی ایجاد می شود که این نقش ها می تواند به صورت علامت های مخصوصی باشد. از آنجایی که این تکنیک شامل استفاده از جوهرها یا ابزار آلات کنده کاری نمی باشد، نسبت به روش هایی که به صورت دوره­ای نیازمند تعویض جوهر یا ابزار کنده کاری دارند برتری دارد. ماشین آلات حکاکی با لیزر شامل سه بخش لیزر، کنترلر و سطحی برای لیزرکاری هستند. اشعه گسیل شده از لیزر، که مانند یک مداد است، طرح را روی سطح رسم می نماید. کنترلر جهت، سرعت و شتاب جابه­جایی و گسترش لیزر را تنظیم می کند. این روش حکاکی روی بسیاری از مواد مانند پلاستیک، فلزات، چوب، سنگ و شیشه قابل انجام است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه