تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

ماشین آلات حکاکی مارک زنی لیزری

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

جک پالت دستی

از جک پالت دستی برای بلند کردن و حمل دستی پالت استفاده می شود. تراک ها در کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و برای عملکرد مناسب به یک سطح صاف نیاز دارند. چنگال ها که از چرخ های جلو پشتیبانی می شوند ، با استفاده از سیستم هیدرولیکی به صورت دستی بلند می شوند. چرخ های فرمان عقب به یک دسته متصل می شوند.

کاربردها

از چنین تراک هایی می توان در اکثر اماکن صنعتی استفاده کرد ، هرچند که ظرفیت بار به دلیل عملکرد دستی آنها محدود است.

فن آوری ها

چرخ های جلوی زیر چنگال ها از آنها پشتیبانی می کنند زیرا پالت ها را از روی زمین بلند می کنند. کشیدن دسته به صورت عمودی چنگال ها را به ارامی بالا می برد. از این دسته برای هدایت تراک از طریق چرخ های عقب استفاده می شود.

روش انتخاب

انتخاب به وزن بار بستگی دارد. جک های پالت برای کار بهینه به سطوح صاف یا مسطح نیاز دارند.

مزایا

- هزینه

معایب

- بارهای محدود

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  حکاکی با لیزر روشی است که در آن با استفاده از لیزر روی اشیا نقش هایی ایجاد می شود که این نقش ها می تواند به صورت علامت های مخصوصی باشد. از آنجایی که این تکنیک شامل استفاده از جوهرها یا ابزار آلات کنده کاری نمی باشد، نسبت به روش هایی که به صورت دوره­ای نیازمند تعویض جوهر یا ابزار کنده کاری دارند برتری دارد. ماشین آلات حکاکی با لیزر شا

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه