وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کوره های پیوسته

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کوره وسیله یا محلی است که در آن گرمایش با دمای بالا رخ می دهد. گرمایش قطعات برای عملیات شکل‌دهی، در کوره‌هایی که بسته به نوع قرارگیری قطعه در آنها پیوسته یا ناپیوسته نامیده می‌شوند انجام می‌گیرد. در کوره‌های پیوسته قطعات به طور پیوسته از یک طرف داخل کوره و از طرف دیگر پس از رسیدن به دمای مورد نظر خارج می‌شوند. فضای داخل ...
ادامه توضیحات

 

کوره وسیله یا محلی است که در آن گرمایش با دمای بالا رخ می دهد. گرمایش قطعات برای عملیات شکل‌دهی، در کوره‌هایی که بسته به نوع قرارگیری قطعه در آنها پیوسته یا ناپیوسته نامیده می‌شوند انجام می‌گیرد. در کوره‌های پیوسته قطعات به طور پیوسته از یک طرف داخل کوره و از طرف دیگر پس از رسیدن به دمای مورد نظر خارج می‌شوند. فضای داخل این نوع کوره‌ها به چند ناحیه (Zone) تقسیم می‌شود و با تنظیم دمای نواحی مختلف گرم کردن اعمال می‌گردد، ولی دمای هر منطقه نسبت به زمان ثابت است . هر ماده برای پیشرفت در فرآیند گرمایش مطلوب احتیاج به یک بازه دمایی خاص دارد تا به بهترین حالت پلاستیک دست یابد. بنابراین دمای ایدآل و زمان یکنواختی دما باید براساس منحنی گرمایش ماده تنظیم شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه