وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

مبدل های حرارتی صفحه ای

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

تحلیلگر اکسیژن

تحلیلگرهای اکسیژن می توانند درصد اکسیژن هوا ، سایر ترکیبات گازی و مایعات را کشف کنند.

کاربردها:

این ابزار در زمینه های مختلف بسیاری مورد استفاده قرار می گیرند. کاربرد های پزشکی شامل مانیتور بیهوشی و دستگاه های تنفسی است. آنها همچنین امنیت شخصی را با نظارت بر اکسیژن هوا در مکان های کاری و در مناطقی که خطر انفجار وجود دارد ، تضمین می کنند.
آنالایزرها همچنین به بهینه سازی لحیم کاری و جوشکاری ، عملیات حرارتی سطوح فلزی ، بسته بندی مواد غذایی و فرآیندهای مختلف تولید در میکروالکترونیک ، آبجو سازی و سایر صنایع کمک می کنند.

فن آوری ها:

مرکز آنالایزر سنسور است و این مبدل مقدار اندازه گیری شده را به یک سیگنال الکتریکی تبدیل می کند که به یک نمایشگر تبدیل می شود. بیشترین نوع سنسورها مدلهای آمپرومتریک ، پارامغناطیسی ، اپتیکی و مقاومت هستند.

روش انتخاب:

انتخاب اصولا به کاربرد مورد نظر خاص و محیط اندازه گیری گاز یا مایع بستگی دارد. اجزای تشکیل دهنده ترکیبات گازی می توانند بر نتایج اندازه گیری تأثیر بگذارند.

فیلم

توضیحات فنی

  مبدل حرارتی صفحه ای، مبدلی است که از صفحات فلزی برای انتقال حرارت بین دو سیال استفاده می نماید. برتری این مبدل ها نسبت به سایر مبدل ها، پخش شدن سیال بر روی صفحات است که باعث افزایش سطح انتقال حرارت می گردد که به این ترتیب سرعت تغییر دما به شدت زیاد می شود. اساس عملکرد این نوع مبدل به این شکل است که از دو جهت مخالف سیال سرد و گرم وارد مبد ...
ادامه توضیحات

 

مبدل حرارتی صفحه ای، مبدلی است که از صفحات فلزی برای انتقال حرارت بین دو سیال استفاده می نماید. برتری این مبدل ها نسبت به سایر مبدل ها، پخش شدن سیال بر روی صفحات است که باعث افزایش سطح انتقال حرارت می گردد که به این ترتیب سرعت تغییر دما به شدت زیاد می شود. اساس عملکرد این نوع مبدل به این شکل است که از دو جهت مخالف سیال سرد و گرم وارد مبدل می‌شوند. سیالات وارد شده به صورت یکی در میان بین صفحات فلزی جریان می‌یابند و با یکدیگر تبادل گرما می کنند. جنس به کار رفته در صفحات، فلزاتی با رسانندگی گرمایی بالا همچون مس و آلومنیوم است، در حالی که جنس بدنه از پلاستیک یا روکش شده با عایق قرار می گیرد تا از اتلاف حرارتی جلوگیری شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه