وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

مبدل های حرارتی هوا-مایع

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

مبدل حرارتی

مبدل حرارتی گرمای ذخیره شده در یک سیال را به سیال دیگری منتقل می کند بدون اینکه اختلاطی در آنها ایجاد شود. تبادل گرما با اختلاف دما انجام می شود و گرما از ماده ای که سیالات را جدا کرده عبور می کند.

کاربرد

مبدل ها در فرآیندهای زیاد و تجهیزات مختلفی برای گرم کردن یا خنک کردن یک سیال استفاده می شوند.

فناوری‌ها

سطح این دستگاه ها شکل متفاوتی دارند. شناخته شده ترین انواع آن عبارتند از:

- مبدلهای حرارتی صفحه ای : این مبدل ها از صفحات زیاد روی هم تشکیل شده که تنها چند میلیمتر فاصله دارند و سیالات در آنها به گردش در می آیند.
- مبدلهای حرارتی پوسته و لوله : این مبدل ها از مجموعه‌ های داخل سیلندر ( پوسته ) تشکیل شده اند. یک سیال درون لوله جریان دارد و سیال دوم بین پوسته و لوله ها.
- مبدلهای حرارتی مارپیچی: این مبدل ها از دو صفحه متصل بهم تشکیل شده که یک جفت کانال مارپیچی را تشکیل می دهند.

نحوه‌ی انتخاب

انتخاب اندازه و ساختار مبدل به پارامترهای زیادی از جمله مشخصه‌ های فیزیکی و دمای سیالات، سرعت جریان و انرژی لازم برای مبادله بستگی دارد.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  مبدل گرمایی یا مبدل حرارتی دستگاهی است که برای انتقال حرارت مؤثر بین دو سیال (گاز یا مایع) به دیگری استفاده می‌شود. سیال به کار رفته در مبدل ها ممکن است جهت جلوگیری از مخلوط شدن توسط یک دیوار جدا شده باشند یا به طور مستقیم در تماس باشند. توجه به این نکته ضروری است که در نوع تماس مستقیم، که معمولا در مبدل های گاز-مایع رایج است، باید دو

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه