وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

جداکننده های مغناطیسی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

میز نشانه گذاری دوار

میز نشانه گذاری دوار یک محور شاخص را برای قرار گیری قطعات کاری بر روی ماشین ها و دستگاه ها ارائه می دهند. این دستگاه ها برای اینکه قطعات کاری به صورت دقیقی بر روی ماشین ها قرار بگیرند، طراحی شده اند.

کاربردها

این دستگاه ها در مراکز ماشین کاری CNC، تراش کاری، فشار، و انواع دیگری از دستگاه های مخصوص کارخانه ای یا تولیدی استفاده می شوند. دستگاه مخصوص خرد کن از یک میز نشانه گذاری دوار برای ارائه محور یک چهارم یا حتی یک پنجم برای عملیات ماشین کاری استفاده می کند.

فناوری ها

این قبیل میزها می توانند به صورت افقی یا عمودی نصب شوند. محرکه میزدوار می تواند به صورت دستی، الکتریکی، بادی یا هیدرولیک باشد. می تواند از یک قفسه و چرخ دنده یا موتور خودکار و گیربکس استفاده کند. بعضی از مدل ها، چند میز دارند و نصب قطعه کاری چند محوره را ارائه می دهند.

روش انتخاب

در زمان انتخاب میز شاخص گذاری دوار، محور نصب را مشخص کنید : معیار میتواند انتخاب به صورت افقی، عمودی، چند محوره یا کج باشد. فاکتورهای دیگر شامل قطر میز، حداکثر ظرفیت بار و دقت شاخص گذاری می باشد.

فیلم

توضیحات فنی

  جداکننده هاي مغناطيسي در انواع مختلفي ساخته مي شوند که بر حسب نياز کاربردهاي گوناگوني نيز در صنايع مختلف دارند. جدا کننده هاي مغناطيسي در دو نوع الکتريکال و پرمننت (آهنرباي دائم) طراحي و ساخته مي شوند که هر کدام بر حسب نياز و نوع صنعت کاربرد هاي گوناگون و عملکرد متناسب با همان صنعت را خواهد داشت. جداکنننده ها در بخش جدا سازي به طور کل ...
ادامه توضیحات

 

جداکننده هاي مغناطيسي در انواع مختلفي ساخته مي شوند که بر حسب نياز کاربردهاي گوناگوني نيز در صنايع مختلف دارند. جدا کننده هاي مغناطيسي در دو نوع الکتريکال و پرمننت (آهنرباي دائم) طراحي و ساخته مي شوند که هر کدام بر حسب نياز و نوع صنعت کاربرد هاي گوناگون و عملکرد متناسب با همان صنعت را خواهد داشت. جداکنننده ها در بخش جدا سازي به طور کلي در دو نوع اتوماتيک و دستي ساخته مي شوند که بسته به نوع صنعت و ميزان آلودگيآهني مواد توسط کارشناسان اين شرکت به مشتريان معرفي مي گردد تا مشتري با کمترين هزينه بهترين عملکرد را به دست آورد.

همچنین سپراتورهای مغناطیسی برای حفاظت از دستگاه های خردایش و ماشین آلات خطوط تولید مورد استفاده قرار می گیرند. از این تجهیز جهت جدا سازی قطعات آهنی جدا شده از دستگاه ها مانند پیچ و مهره، ناخن لودر و ... استفاده می شود. همچنین می توان قطعات فولادی آلیاژی چدنی و منگنزدار موجود در مواد اولیه کارخانجاتی از جمله: سیمان، شن و ماسه، آجر، گچ، کاشی و سرامیک، سیلیس، فولاد، صنایع بازیافت و ... را جدا کرد. نحوه قرار گرفتن این دستگاه به صورت آویز روی نوار نقاله می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه