وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

غبار گیر ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

غبار گیر

دستگاه غبارگیر برای تصفیه جریان هوا یا گاز مورد استفاده در فرآیندهای صنعتی و حرفه ای طراحی شده است. غبارگیر گرد وغبار و سایر آلاینده ها را از هوای اگزوز خارج می کند.

کاربردها

این ماشین ها دارای کاربرد گسترده ای هستند بطوریکه در تمامی فعالیت ها و در تمامی عملیات ها وجود دارند .این ماشین ها گرد و غبار و آلاینده های موجود در هوا را ساطع می کنند. آنها در صنایع چوب ، فلز و شیمیایی و همچنین در کشاورزی به کار می روند.

فن آوری ها

به طور کلی ، چنین دستگاه هایی از یک دمنده ، یک فیلتر غبار مجهز به سیستم تمیز کاری و یک ظرف برای جمع آوری گرد و غبار تشکیل شده است.

روش انتخاب

انتخاب بستگی به غلظت گرد و غبار ، اندازه ذرات و کیفیت خوردگی یا سایندگی دارد. فاکتورهای دیگر شامل اندازه لازم برای تصفیه و خصوصیات هوا مانند دما ، رطوبت ، سرعت جریان و محتوای شیمیایی است. روش انجام عملیات به مقدار و نوع گرد و غبار بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  غبارگیر سیستمی است که به منظور افزایش کیفیت هوای خارج شده از پروسه های صنعتی و تجاری از طریق جمع آوری غبارات و یا سایر آلوده کننده های محیطی از جریان هوا و یا گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در صنایع مختلف معدنی نظیر کاشی، چینی، پودرهای میکرونیزه، صنایع سیمان ، فولاد و ... کاربرد دارد.در این دستگاه غبار ایجاد شده از دستگاه ه ...
ادامه توضیحات

 

غبارگیر سیستمی است که به منظور افزایش کیفیت هوای خارج شده از پروسه های صنعتی و تجاری از طریق جمع آوری غبارات و یا سایر آلوده کننده های محیطی از جریان هوا و یا گاز مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه در صنایع مختلف معدنی نظیر کاشی، چینی، پودرهای میکرونیزه، صنایع سیمان ، فولاد و ... کاربرد دارد.در این دستگاه غبار ایجاد شده از دستگاه های مختلف توسط هود ها و کانالها از منافذ غبارخیز جمع آوری و به صورت شناور در بستر سیال عامل به سمت دستگاه غبارگیر انتقال داده می شوند که این انتقال توسط یک دستگاه فن با ایجاد فشار منفی در داخل شبکه و دستگاه ها انجام می گیرد. سیستمهای خشک و مرطوب جمع آوری غبار از قسمت های مختلفی تشکیل شده اند، سیکلون، ونچوری اسکرابر، داکتهای آبگرد جمع آوری و انتقال دود، داکتهای جمع آوری و انتقال غبار، فن سیستم غبارگیر و ... قسمتی از این تجهیزات می باشند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه