وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

اسکرابرها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  اسکرابر به عنوان غبارگیر ساده رقیب جدی انواع دیگر غبارگیرها می باشد. ونتوری اسکرابر کاربرد ویژه ای برای پالایش هوای غبار آلود و دمای بالا دارد. تنها مشکل این غبار گیر مصرف انرژی بالای ان است. اسکرابر ونتوری شامل سه قسمت همگرا، قسمت گلویی و قسمت واگرا میباشد. جریان گاز ورودی وارد قسمت همگرا می­شود و همانطوری که مساحت کاهش می یابد س ...
ادامه توضیحات

 

اسکرابر به عنوان غبارگیر ساده رقیب جدی انواع دیگر غبارگیرها می باشد. ونتوری اسکرابر کاربرد ویژه ای برای پالایش هوای غبار آلود و دمای بالا دارد. تنها مشکل این غبار گیر مصرف انرژی بالای ان است. اسکرابر ونتوری شامل سه قسمت همگرا، قسمت گلویی و قسمت واگرا میباشد. جریان گاز ورودی وارد قسمت همگرا می­شود و همانطوری که مساحت کاهش می یابد سرعت جریان گاز افزایش می­یابد. مایع مورد استفاده نیز در قسمت گلویی و یا ورودی قسمت همگرا به سیستم اضافه می­شود. حذف ذرات و آلاینده ها از جریان گاز، در بخش گلویی با برخورد جریان گاز ورودی با قطرات ریز مایع صورت می­گیرد. سپس گاز ورودی به سمت قسمت واگرا حرکت می­کند و در آنجا جریان با سرعت آهسته خارج خواهد شد. از اسکرابرها در ورودی ایستگاه های گازی که دستخوش آلودگی های ناگهانی و با حجم زیاد می شوند و در مواردی که احتمال ورود اجسام و آلودگی های نامتعارف وجود دارد استفاده چشمگیری می شود. همچنین برای پالایش طیف وسیعی از الا ینده های جامد و گازی در صنایع مختلف همانند ذوب و پالایش فلزات آهنی و غیر آهنی، دارو سازی، کاشی و سرامیک، آسفالت و فراوری مواد معدنی کاربرد دارد.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه