وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

فیلترهای بانک V

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  فیلتر بانک‌های V به مانند سایر فیلترها می توانند فیلتر کربن یا از جنس فایبر گلاس و ... باشند اما تفاوت در شکل و ظاهر آنها است. این فیلترها در راستای‌ خط عبوری جریان قرار گرفته و با زاویه کمی‌ بر سر راه جریان قرار می گیرند. جریان به جای اینکه به صورت عمودی از فیلتر گذر کند با زاویه کمی‌ به عنوان مثل ۱۰ درجه از فیلتر گذر کرده که ای ...
ادامه توضیحات

 

فیلتر بانک‌های V به مانند سایر فیلترها می توانند فیلتر کربن یا از جنس فایبر گلاس و ... باشند اما تفاوت در شکل و ظاهر آنها است. این فیلترها در راستای‌ خط عبوری جریان قرار گرفته و با زاویه کمی‌ بر سر راه جریان قرار می گیرند. جریان به جای اینکه به صورت عمودی از فیلتر گذر کند با زاویه کمی‌ به عنوان مثل ۱۰ درجه از فیلتر گذر کرده که این نوع فیلتراسیون آفت فشار بسیار کمتری را ایجاد می‌کند.

از این فیلترها بسته به موقعیت و نیاز در صنایع مختلف و دستگاه‌های مختلف استفاده می شود. در توربین‌ها به خصوص کاربرد فراوان دارند همچنین برای تهویه مطبوع ساختمان‌های مسکونی و اداری بسیار به کار می روند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه