وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

لوازم جانبی فیلترهای هوا: قاب,محفظه,کارتریج

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  قاب‌ها و کارتریج‌ها وظیفه نگهداری فیلتر را بر عهد داشته و باعث می شوند در جای مخصوص بر سر راه جریان قرار گیرند. بسیاری از این قاب‌ها و کارتریج‌ها قابل تعویض بوده حال چه فیلتر داخل محفظه چه کل سیستم می تواند جدا شود و تعویض گردد. محفظه‌های مختلفی‌ وجود دارد برای فیلتر‌های مختلف که فیلتر‌های داخلی‌ آن قابل تعویض ا ...
ادامه توضیحات

 

قاب‌ها و کارتریج‌ها وظیفه نگهداری فیلتر را بر عهد داشته و باعث می شوند در جای مخصوص بر سر راه جریان قرار گیرند.

بسیاری از این قاب‌ها و کارتریج‌ها قابل تعویض بوده حال چه فیلتر داخل محفظه چه کل سیستم می تواند جدا شود و تعویض گردد.

محفظه‌های مختلفی‌ وجود دارد برای فیلتر‌های مختلف که فیلتر‌های داخلی‌ آن قابل تعویض است. مثلا فیلتر‌های کوالسینگ دارای مخزن های قابل تعویض می باشند که معمولا هم از جنس استیل ضدّ زنگ ساخته شده اند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه