وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کانال های هوا

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

آنالیزگر طیفی

آنالیزگر طیفی، طیفی از سیگنال الکتریکی را نشان می دهد و اندازه می گیرد. این خانواده از دستگاه ها همچنین شامل تحلیلگران شبکه ارتباطی بی سیم هستند که برای تحلیل طیف بصری مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربردها

این دستگاه های اندازه گیری و تحلیل سیگنال معمولا برای تست و توسعه دستگاه های فرکانس رادیویی مورد استفاده قرار می گیرند. از این دستگاه ها هم مدل رومیزی و هم مدل قابل حملش موجود است. توانایی این دستگاه ها در تشخیص و تعیین میزان انحرافات که در نوسان سنج ها مشخص نیست باعث می شود که این دستگاه ها قادر باشند تجهیزات و سیستم های فرعی الکترونیکی را تجزیه و تحلیل کنند.

فناوری ها

آنالیز تنظیم از یک گیرنده مافوق صوت استفاده می کند تا فرکانس سیگنال را به صورت کاهشی تبدیل کند. یک فیلتر میان گذر انتخابی دامنه سیگنال مولفه را نشان می دهد که این دامنه به واسطه وضعیت فعلی اسیلاتور تنظیم شده با ولتاژ که در دامنه فرکانسی به صورت رفت و برگشت حرکت می کند، تعریف می شود.
تکنیک دیگر، تحلیل تبدیل فوریه سریع می باشد که از رقمی کردن سینگال استفاده می کند و رفتار آن براساس الگوریتم های تجزیه سری فوریه می باشد. تحلیلگران طیف مدرن به صورت هیبریدی هستند، که تجزیه و تحلیل نزدیک به زمان واقعی را ارائه می دهند. بعضی از آن ها به طور ویژه برای تحلیل سیگنال های شبکه ارتباطی بی سیم طراحی شده اند.

روش انتخاب

انتخاب به نسبت نمونه برداری به بیت، میزان دقت به دسیبل، وضوح فرکانس، پهنای باند قابل دسترس و ویژگی های خاص گنجایش بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  کانال های هوا مجرای عبور و انتقال هوا می باشند و معمولا از ورق فلزی گالوانیزه با ضخامتهای متفاوت ساخته میشوند. مقطع کانال ممکن است دایرهای، مستطیل، مربع یا بیضی کشیده شده باشد. جنس کانال ممکن است ورق فلزی گالوانیزه پوشیده شده با عایق و یا داخل عایق شده، فولاد ضدزنگ، آهن سیاه، آلومینیوم قابل انحناء و ... باشد که هر کدام با توجه به هوای ...
ادامه توضیحات

 

کانال های هوا مجرای عبور و انتقال هوا می باشند و معمولا از ورق فلزی گالوانیزه با ضخامتهای متفاوت ساخته میشوند. مقطع کانال ممکن است دایرهای، مستطیل، مربع یا بیضی کشیده شده باشد. جنس کانال ممکن است ورق فلزی گالوانیزه پوشیده شده با عایق و یا داخل عایق شده، فولاد ضدزنگ، آهن سیاه، آلومینیوم قابل انحناء و ... باشد که هر کدام با توجه به هوای عبوری (گرم و سرد) و محل مورد استفاده انتخاب می شوند. شبکههای کانال رفت و برگشت معمولاً براساس سرعت و یا فشار هوای داخلشان طبقهبندی میشوند. کانالهای با سرعت کم هوا و کانالهای با سرعت زیاد هوا و یا کانالهای با فشار کم ، فشار متوسط و فشار زیاد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه