تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

صداسنج ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

اسکنرهای سه بعدی

از جمله کاربردهای اسکنر های سه بعدی در صنعت می توان به، نمونه سازی سریع، مهندسی معکوس و بازرسی کیفی محصولات اشاره کرد. در محیط های پیچیده صنعتی، قطعات کاری و همچنین فرآیندهایی که نیاز به اندازه گیری های هندسی دارند، از اسکنرهای سه بعدی استفاده می شود. نسخه برداری در اسکنرها با استفاده از برنامه هایی که برای آن ها طراحی شده است، انجام می شود.

کاربردها

در صنعت برای اندازه گیری سریع و معاینه فنی محصول، از اسکنرهای سه بعدی استفاده می شود. برای مثال به منظوراندازه- گیری فضای لازم بین در و بدنه ی خودرو و در تاسیسات لوله کشی ساختمان ها از این دستگاه ها کمک می گیرند. قبل از تولید انبوه یک محصول، با استفاده از اسکنرهای سه بعدی تعیین می کنند که چه ابعادی برای قطعه مورد نیاز است.

فن آوری ها

تمامی اسکنرهای سه بعدی که در سایت ایران اینداستری وجود دارند، از نوع غیر تماسی هستند. به این معنا که اسکنر ابتدا به وسیله یک منبع نور امواجی را بر سطح قطعه منتشر می کندکه در خارج از هدف مورد نظر منعکس شده و توسط اسکنر شناسایی می شود. سپس با تجزیه و تحلیل امواج برگشتی از سطح، با استفاده از دامنه پوششی مثلثی لیز یا روش زمان گریز ابعاد جسم را اندازه می گیرند.

روش انتخاب

نوع قطعه و ابعاد محیطی که قطعه در آن استفاده خواهد شد، از جمله عواملی هستند که در انتخاب اسکنر تاثیر دارند. تولیدکنندگان براساس مدت زمان اندازه گیری و میزان وضوح لازم، اندازه نمونه ی اسکنر را تعیین می کنند.

قابلیت ها

• بدون نیاز به تماس مستقیم با هدف

 

 

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

صوت سنج یا صدا سنج را به مجموعه تجیهزاتی میتوان اطلاق کرد که برای اندازه گیری و ثبت پارامترهای مختلف صوت نظیر شدت صوت، تنین و تون که همان مقدار فرکانس یا زیر و بم بودن صوت است استفاده می گردند. گوش انسان قادر به شنیدن یک موج صوتی 20 تا 20000 هرتز می باشد. در واقع به صورت طبیعی گوش انسان می تواند در دسی بل های معمول، شنوایی داشته باشد. صحبت عادي

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه