وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

دزیمتر نویز , دزیمتر ارتعاش

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

دوزیمتر نویز صوت مانند دستگاه سنجش شدت صوت در سر و صدا می تواند سطح صدا را اندازه گیری کند. با این تفاوت که معمولا دزیمتر نویز توسط کارکنان به منظور تعیین دوز سر و صدا های شخصی در طول شیفت کاری و یا دوره نمونه برداری نویز محیط استفاده می شود. همچنین دزیمتر ارتعاش، با قرارگیری شتاب سنج Accelerometerدر محل صحیح، ارتعاشات وارد شده به جسم مورد نظر، ...
ادامه توضیحات

دوزیمتر نویز صوت مانند دستگاه سنجش شدت صوت در سر و صدا می تواند سطح صدا را اندازه گیری کند. با این تفاوت که معمولا دزیمتر نویز توسط کارکنان به منظور تعیین دوز سر و صدا های شخصی در طول شیفت کاری و یا دوره نمونه برداری نویز محیط استفاده می شود.

همچنین دزیمتر ارتعاش، با قرارگیری شتاب سنج Accelerometerدر محل صحیح، ارتعاشات وارد شده به جسم مورد نظر، مثلا کل بدن انسان Whole bodyیا بخشی از آن مانند دست و بازو  Hand-Armدر طول یک دوره کاری روزانه را اندازه گیری می نماید.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه