وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

پنل های اکوستیک

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  پنل های آکوستیک موادی هستند که میزان صدا را در محیط کنترل می کند. این پنل ها صداهایی که اکو، بازتاب یا انعکاس دارند را کاهش می دهند و یا این صدا ها را جذب می کنند و به این ترتیب کیفیت صدا را برای شنونده ها بهبود می بخشند. پنل های آکوستیک در انواع گوناگون وجود دارند که از آن جمله می توان به پنل های دیواری، سقفی و پنل هایی که بر روی درب ها ...
ادامه توضیحات

 

پنل های آکوستیک موادی هستند که میزان صدا را در محیط کنترل می کند. این پنل ها صداهایی که اکو، بازتاب یا انعکاس دارند را کاهش می دهند و یا این صدا ها را جذب می کنند و به این ترتیب کیفیت صدا را برای شنونده ها بهبود می بخشند. پنل های آکوستیک در انواع گوناگون وجود دارند که از آن جمله می توان به پنل های دیواری، سقفی و پنل هایی که بر روی درب ها نصب می شوند اشاره نمود.

هدف استفاده از جذب کنند ها جذب صداهای غیر لازم و مزاحمی است که در محیط می پیچند و اکو می شوند. جذب کننده ها از مواد گوناگونی ساخته می شوند که بسته به نوع فعالیت در محیط و نیازهای خاص محیط انتخاب می شوند. جذب کننده ها فیبرهای منفذ داری هستند که معمولا توسط یک لایه محافظ پوشانده شده اند. صدا وارد جذب کننده ها می شود و داخل آن پخش و جذب می شود. همچنین قسمت هایی از صدا هم از این جذب کننده ها عبور می کنند و یا بازتاب می شوند. فوم های آکوستیک قابلیت بالایی برای جذب امواج صدا دارند و صداهای مزاحم را تا حد زیادی کاهش می دهند. این فوم ها صداهای نامطلوب را جذب می کنند و به این ترتیب کیفیت صدای مطلوب را بالا می برند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه