تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

هیترهای هوا

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دستگاه های سنجش انرژی الکتریکی

دستگاه های سنجش انرژی ، مقدار انرژی الکتریکی تولید شده توسط مولد و مقدار انرژی مصرف شده توسط بار الکتریکی (مقاومت) را اندازه می گیرد.

کاربردها

این دستگاه ها برای مدیریت تولید برق یا مصرف دستگاه ژنراتور، سیستم های توان خورشیدی و دیگر تاسیسات الکتریکی استفاده می شوند. تجزیه و تحلیل میزان بهره وری و اتلاف تنظیمات مرتبط با کاهش توان مربوط به کار نکردن را امکان پذیر می سازد.

فناوری ها

صنعت از نوعی از کنتورهای الکترونیکی استفاده می کند که بر روی ریل های تابلویی واقع شده اند. داده ها بر روی صفحه نمایش LCD نشان داده می شوند و برای ورود اطلاعات مرتبط با صورتحساب کنترل هایی وجود دارد. این دستگاه ها نسبت به کنتور الکتریکی معمولی داده های بیشتری را فراهم می کنند. مثل انرژی کلی به کیلووات ساعت، ولتاژ، شدت جریان برق، توان ظاهری (P,Q,S) به کیلووات یا کیلوولتاژ آمپر، فعال، واکنشی . امکانات دیگر مثل مقادیر 4 ربع، فرکانس ضریب توان و نسبت انحراف هارمونیک

دستگاه های سنجش به صورت مستقیم از طریق سیم به تابلوی الکتریکی یا مبدل جریان متصل شده است. در نمونه اخیر ضریب تبدیل بر روی دستگاه سنجش نشان داده می شود. این دستگاه شامل حافظه است که داده های انباشته را ذخیره کند و احتمال دارد که خروجی های پالسی داشته باشند. اکثر این دستگاه های سنجش برای مقاصد مدیریت انرژی درگاه های ارتباطی پروفیباس، اترنت، RS232، RS485 دارند.

روش انتخاب

انتخاب به دقت مورد نیاز، ولتاژ و شدت جریان سیستم بستگی دارد. دقت اندازه گیری توسط نسبت نمونه برداری تعریف می شود.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  هیتر های هوا برای تأمین هوای گرم مکانهایی مانند مرغداریها، سالن های تولید قارچ، سالن های ورزشی، گلخانه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. فن تعبیه شده در این هیترها طبق نظر و نیاز مشتری از نوع آکسیال و یا سانتریفوژ می باشد. برای کنترل دمای هوای خروجی و حفظ ایمنی دستگاه از ترموستات و مدارهای الکتریکی و الکترونیکی استفاده می‌شود. طر

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه