وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ترازوهای آزمایشگاهی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

ترازوهای دیجیتالی

ترازوهای دیجیتالی نوعی کرنش سنج (استرین گیج ) هستند که با استفاده از ریزپردازنده های کوچکی که درون آن ها تعبیه شده است، تغییرات ناشی از فشار جسم قرار گرفته بر روی خود را اندازه می گیرد.

کاربردها

امروزه این نوع ترازوها، رایج ترین نوع ترازوی مورد استفاده هستند. در آزمایشگاه ها، صنعت غذایی و حمل و نقل و به طور کلی در مصارف عمومی صنعتی که نیاز به اندازه گیری است، از ترازوهای دیجیتالی استفاده می شود.

فن آوری ها

در ترازوهای الکتریکی، لودسل (نیرو سنج) هایی تقویت کننده به کار برده شده که به محض اعمال نیرو بر ترازو و ایجاد فشار بر آن، سیگنال های الکتریکی مختلفی منتشر می کند. تحت تاثیر این فرآیند، میزان وزن به صورت امواج الکترو-مغناطیسی توسط لودسل حس و پس از پردازش، امواج به صورت داده بر روی نمایشگر نشان داده می شوند.کاربران می توانند با کالیبره و کنترل کردن سیگنال ها، از آن ها در دیگر عملیات های اندازه گیری استفاده کنند.

روش انتخاب

قبل از انتخاب ترازو حتما خصوصیات نمونه مورد اندازه گیری مانند: میزان گنجایش، قابلیت تفکیک پذیری، وزن و اندازه را در نظر بگیرید. از جمله معیارهایی که باید در انتخاب ترازو مورد توجه قرار داد می توان به، نوع شمارشگر، میزان درصد وزنی و چگالی ترازو اشاره کرد

فیلم

توضیحات فنی

ترازوی آزمایشگاهی Balance وسیله ای است که وزن جسم یا ماده مورد نظر را اندازه گیری می کند. کلمه Balance  از لغت لاتین BilanX به معنای داشتن دو کفه گرفته شده است. امروزهترازوآزمایشگاه دارای یک کفه کاملا الکترونیکی بوده و غالبا دارای امکان اتصال به رایانه می باشد. در اکثر آزمایشگاه های امروزی، ترازوها به کامپیوتر متصل هستند. در حال حاضردو گروه ...
ادامه توضیحات

ترازوی آزمایشگاهی Balance وسیله ای است که وزن جسم یا ماده مورد نظر را اندازه گیری می کند. کلمه Balance  از لغت لاتین BilanX به معنای داشتن دو کفه گرفته شده است. امروزهترازوآزمایشگاه دارای یک کفه کاملا الکترونیکی بوده و غالبا دارای امکان اتصال به رایانه می باشد. در اکثر آزمایشگاه های امروزی، ترازوها به کامپیوتر متصل هستند.

در حال حاضردو گروه بزرگ از ترازوی آزمایشگاهیدر آزمایشگاه ها کاربرد دارند:

  1. ترازوهای مکانیکی (معمولی)
  2. ترازوهای الکترونیکی

ساده ترین شکلترازوهای مکانیکی از یک محور افقی متقارن که به آن Balance Bean گویند و دو کفه که از انتهای این محور آویزان شده اند تشکیل شده است که مرکز این محور روی یک محور عمودی قرار می گیرد. شیئی که قرار است وزن آن تعیین شود در یک کفه قرار گرفته و در کفه دیگر وزنه های مشخص به اندازه ای قرار داده می شوند که دو کفه به حالت تعادل درآیند.

در ترازوهای الکترونیکی، اساس کار بر جبران نیروی الکترومغناطیسی استوار است. هرترازوی الکترونیکی یا الکترومکانیکال دارای سه قسمت اساسی می باشد که عبارتند ازمحل قرار دادن شیئی که باید وزن شود Load Receiver ، مولد وزن     دو کفه به حالت تعادل درآیند Load Transducerو پردازشگر.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه