وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

رفرکتومتر

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

چرخ سمباده پنوماتیکی

در این دستگاه برای صاف کردن و شکل دهی به شی مد نظر با استفاده از یک لنت ساینده و یا دیسک، مواد اضافی را از سطح مورد نظرحذف می کنند. سمباده های پنوماتیکی با استفاده از هوای فشرده عمل می کنند.


کاربردها

چنین سمباده هایی هوای فشرده را به انرژی مکانیکی تبدیل میکنند و در مکان هایی استفاده می شوند که ابزارهای الکتریکی به دلیل احتمال خطر انفجار، باعث کاهش میزان ایمنی می شوند.

فن آوری ها

هوای فرشده باعث فعال شدن تمام قسمت های متحرک موجود در چرخ سمباده پنوماتیکی می شود. مانند سایر سمباده ها، قطعه ی کاری(کوچک ترین قطعه که می تواند به صورت مستقل از دیگر قطعات فعالیت کند) می تواند دیسکی چرخان و یا تسمه ای باشد که توسط غلطک ها جا به جا می شود.
روش انتخاب
بر خلاف سمباده های الکتریکی، سمباده های پنوماتیکی ممکن است این مزیت را دارا باشند که درمدت زمان طولانی بدون آن که بیش ازحد داغ شوند، همچنان مورد استفاده قرارگیرند. نوع کوچک آن ها می تواند انرژی زیادی تولید کند. علاوه بر این چنین سمباده هایی می توانند در مکان هایی که استفاده از یک موتور الکتریکی احتمال خطرانفجار را در پی دارد نیز استفاده شوند.

قابلیت ها

• توانایی ایجاد نیروی زیاد
• استفاده ی مداوم و چند باره
• مناسب برای محیط های انفجاری

معایب

• قیمت بالا
• نیاز به کمپرسور
• فاقد تنظیم کننده ی سرعت
• محدودیت در طول لوله ی هوا

فیلم

توضیحات فنی

هنگامی که پرتو نور از محیطی به محیط دیگر با غلظتی متفاوت وارد می شود، به علت تغییر سرعت عبور، مسیر آن منحرف می‌شود. این پدیده شکست نورRefraction نامیده می شود. در صورتیکه محیط دوم چگال تر از محیط اول باشد، نور به خط عمود نزدیک‌تر می شود و در صورتی که غلظت کمتری داشته باشد، از خط عمود بر سطح دور می‌شود. رفرکتومتری به معنی تعیین ضریب شکست ...
ادامه توضیحات

هنگامی که پرتو نور از محیطی به محیط دیگر با غلظتی متفاوت وارد می شود، به علت تغییر سرعت عبور، مسیر آن منحرف می‌شود. این پدیده شکست نورRefraction نامیده می شود. در صورتیکه محیط دوم چگال تر از محیط اول باشد، نور به خط عمود نزدیک‌تر می شود و در صورتی که غلظت کمتری داشته باشد، از خط عمود بر سطح دور می‌شود.

رفرکتومتری به معنی تعیین ضریب شکست گازها، مایعات و جامدات نیمه شفاف، به‌وسیله دستگاه رفرکتومتر است. می توان از این مشخصه، برای شناسایی مواد یا ارزیابی خلوص آن استفاده کرد. با معین شدن ضریب شکست، علاوه بر شناسایی مواد، مقدار آن را نیز می توان محاسبه کرد.

دستگاه رفرکتومتر کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارد. به عنوان مثال برای اندازه‌گیری غلظت نمک طعام در حوضچه‌های پرورش ماهی مورد استفاده قرار می‌گیرد. در صنایع غذایی نیز این دستگاه کاربرد بسیار زیادی دارد. مثلا در کارخانه های قند برای تعیین بریکس محلول قند مورد استفاده قرار می گیرد. در پزشکی برای پی بردن به میزان اوره و پروتئین خون، میزان نمک موجود در آن و غلظت مایعات استفاده می شود و مهم‌ترین کاربرد آن تعیین غلظت Urine در آزمایشگاه است.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه