وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سوئیچ ها و رله ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

اکسترودر تک پیچه


اکسترودر تک پیچه نوعی دستگاه پرس است که مواد را تحت دما و فشار بالا وارد محفظه ی خود می کند. این اکسترودرها می توانند اشیایی با طول های مختلف با سطح مقطعی متناسب با دهانه ی خروجی دستگاه تولید کنند.

کاربردها

در فرایند اکستروژن ابتدا ماده ی خام اولیه ذوب شده و پس از ایجاد شی مورد نظر آن را سفت و سخت می کنند. از این فرایند می توان برای ساخت سرامیک، لاستیک، پلیمرهای ترموپلاستیک، پاستا و دیگر محصولات غذایی استفاده کرد.

فن آوری ها

این نوع از اکسترودر دارای یک مارپیچ است که در درون سلیندری به آهستگی می چرخد. مواد اولیه از طریق یک قیف وارد قسمت عقبی اکسترودر شده و از قسمت جلو به درون یک قالب ریخته می شوند تا در نهایت شکل نهایی محصول را بسازند. محفظه ی اکسترودر دارای سه بخش است:تغذیه، فشرده سازی و ناحیه سنجش.
افزایش فشار در داخل اکسترودر و حرکت مواد از درون محفظه در واقع تحت تاثیر شکل هندسی مارپیچ و اصطحکاک بین مواد ومارپیچ و دیواره‌های محفظه است.

روش انتخاب

پیکربندی اکسترودر و مارپیچ وابسته به نوع ماده ای است که قالب گیری می شود

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه