تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

دستگاه های اندازه گیری جریان

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فن سانتریفیوژ

فن های سانتریفیوژ ، شکل های مارپیچی دارند، توربین آن ها هوا را با یک نیروی مرکز گریز جابه جا می کند. ورودی مکش در قسمت محور واقع شده است و جریان خروجی به صورت شعاعی است. این دستگاه ها در مکان های عمومی و تهویه صنعتی رایج هستند.

کاربردها

از این دستگاه ها برای تهویه، تهویه مطبوع و وسایل گرمایشی، جهت تامین هوا برای کوره ها و تهویه تونل استفاده می شود. برای محیط های مرطوب، تمیز، غبارآلود، خشک مدل های مختلفی وجود دارد.

فناوری ها

چنین فن هایی از یک دستگاه ورودی، یک توربین چرخ پره دار، یک قفسه مارپیچی پیچک شده و یک پایه تشکیل شده اند. ورودی و توبین می توانند یک یا دو مکش داشته باشند. هندسه فن به صورتی است که می تواند از فشار یا جریان حمایت کند.
پروانه ای که به سمت جلو خم شده دارای تیغه هایی است که در جهت چرخش فن انحنا یافته است. تیغه های شعاعی مستقیم توانایی این را دارد که خودش را تمیز کند و تحت تاثیر رطوبت یا گرد و خاک قرار نمی گیرد اما کارایی نسبتاً پایینی دارد. اگر طرف مقعر تیغه ها از جهت چرخش دور شود، این نوع، نوع پروانه منحنی به عقب است.
اتصال موتور معمولا به صورت مستقیم و با سرعت ثابت می باشد. همچنین می تواند از تسمه های V شکل با سرعت متغیر استفاده کند. فن ها با دقت زیادی طراحی شده اند تا ثبات و استحکام مطلوب به دست آید و میزان نویز به حداقل برسد. این فن ها از آلومینیوم یا فولاد ضدزنگ ایجاد شده اند. تیغه ها یا خم شده اند یا جوش داده شده اند.

روش انتخاب

ویژگی ها و مشخصات هوایی که قرار است حرکت کند را در نظر بگیرید و همچنین نسبت جریان هوای مورد نیاز یا فشار هوا را در نظر بگیرید. منحنی های بار می توانند پارامترهای فنی ضروری برای محاسبه ابعاد فن را تعیین کنند.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  دستگاه اندازه گیری جریان یا آمپرمتر، مقدار شدت جرياني را كه از آن مي‌گذرد، به وسيله يك عقربه كه در روي صفحه درجه بندي شده حركت مي‌كند، نشان مي‌دهد. ميزان انحراف عقربه آمپرمتر با تعداد الكترونهايي كه از اين دستگاه مي‌گذرند، نسبت مستقيم دارد. يعني نشان مي‌دهد كه چه مقدار بار الكتريكي در ثانيه از آن عبور مي‌كند. آمپرمتر

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه