وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سیگنال ژنراتور ,فانکشن ژنراتور

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

یکی از مهمترین دستگاهها در تست تجهیزات الکترونیک، فانکشن یاsignal generator می باشد. فانکشن ژنراتور یک تولید کننده سیگنال شکل موج مانند سینوسی، مربعی، مثلثی و ... با دامنه و فرکانس های مختلف می باشد. سپس از این سیگنال به عنوان منبع تغذیه در مدارات الکترونیکی، مخابراتی و ... استفاده کرد. برای عیب یابی و طراحی در مدار، نیاز به سیگنال قابل کنترل د ...
ادامه توضیحات

یکی از مهمترین دستگاهها در تست تجهیزات الکترونیک، فانکشن یاsignal generator می باشد. فانکشن ژنراتور یک تولید کننده سیگنال شکل موج مانند سینوسی، مربعی، مثلثی و ... با دامنه و فرکانس های مختلف می باشد. سپس از این سیگنال به عنوان منبع تغذیه در مدارات الکترونیکی، مخابراتی و ... استفاده کرد. برای عیب یابی و طراحی در مدار، نیاز به سیگنال قابل کنترل داریم تا بتوانیم بهترین عمکرد از مدار را بدست آوریم.

نام اصلی سیگنال ژنراتور،RF  سیگنال ژنراتور می باشد که RF حذف گردیده است. همانطور که از نامش پیداست مخصوص تولید سیگنال ها در محدوده RF یا Radio Frequency و ماکروویو می باشد. کاربرد این دستگاه در تست فرستنده ها، سیستم های WiFi، WiMAX، GPS، انتشار صوت و تصویر، مخابرات ماهواره ای و رادارها می باشد. محدوده فرکانسسیگنال ژنراتورهای RF، از چند کیلو هرتز تا 150MHz  به بالا است و در سیگنال ژنراتورهای ماکروویو کمتر از 1MHz  تا 20GHz  می باشد. البته سیگنال ژنراتورهایی هم وجود دارد که علاوه بر تولید سیگنال RF، فانکشن ژنراتور نیز می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه