وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سیگنال ژنراتور ,فانکشن ژنراتور

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

مقاومت سیم پیچ

مقاومتهای سیم پیچ از سرب یا از نوار فلزی موجدار بر روی تکیه گاه سرامیکی تشکیل شده است. آنها همراه جریان های قوی استفاده میشوند و می توانند به طرز چشمگیری گرم شوند. سیم پیچ توسط یک پوشش نگهداری می شود. آلیاژی که سیم از آن تشکیل شده است برای پایداری مقاومت دمایی آن انتخاب شده است.

کاربردها:

مقاومتهای سیم پیچ در دستگاههای پرقدرت و در تاسیسات برقی استفاده می شوند. آنها برای فیلترهای ضد هارمونی ، زمینی ، ترمز موتور و روشن شدن ، شارژ و تخلیه کندانسورها و گرمایش استفاده می شوند.

فن آوری ها:

مقاومتهای روکش شده با سیلیکون یا لعاب کاری شیشه ای ، به خوبی مهر و موم شده اند. مقاومت هایی با پوشش سیمانی مقاوم در مقابل حریق بسیار خوب در برابر محدودیت های حرارتی مقاومت می کنند. مقاومت هایی با نوارهای موجدار دارای توانایی اتلافی بسیار خوبی هستند که امکان مقادیر آمپر بالا و اندوکتانس پایین را میدهد.
سیم پیچ مقاومتی معمولاً از آلیاژ مس نیکل یا آلیاژ کروم نیکل یا از آلیاژ آهن-کروم - آلومینیوم به صورت نوار موجدار ساخته می شود. برخی از مدل های مقاومت های سیم پیچ دارای یک ترمینال واسطه هستند. این دستگاه می تواند متحرک باشد و در بخش بدون روکش با اب بندی و اتصال ثابت میشود. رئوستات نیز مقاومت سیم پیچ است.

برخی مقاومتهای سیم متصل مسطح و در حداقل اندازه هستند و می توانند با یک سینک گرما همراه باشند.

روش انتخاب:

مقدار مقاومت ، جریان و قدرت تحمل ، ابعاد و عناصر ثابت باید در نظر گرفته شود. زین ها ، پایانه ها ، اتصال دهنده ها ، گیره ها و اتصالات نیز عناصر اساسی در نظر گرفته شده اند.

مزایا:

- در دمای بالا خوب عمل می کند
- جریانهای قوی

معایب:

-اندوکتانس ضعیف

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

یکی از مهمترین دستگاهها در تست تجهیزات الکترونیک، فانکشن یاsignal generator می باشد. فانکشن ژنراتور یک تولید کننده سیگنال شکل موج مانند سینوسی، مربعی، مثلثی و ... با دامنه و فرکانس های مختلف می باشد. سپس از این سیگنال به عنوان منبع تغذیه در مدارات الکترونیکی، مخابراتی و ... استفاده کرد. برای عیب یابی و طراحی در مدار، نیاز به سیگنال قابل کنترل د

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه