وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

دوربین اسکن منطقه ایCMOSصنعتی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دوربین های CMOS

دوربین CMOS حاوی یک سنسور نیمه هادی فلز اکسید مکمل است.

کاربردها

سرعت بالای سنسور CMOS در جمع آوری داده باعث شده که از این سنسور در دوربین های علمی با سرعت بالا استفاده شود (در هر ثانیه بیشتر از 1000 تصویر). جهت استفاده در دوربین های OEM و گوشی های همراه هزینه های پایینی را به همراه دارد.

فناوری ها

عنصر اصلی دوربین شامل سنسور CMOS است. هر پیکسل شامل یک سطح سنجش فوتون و سطح تبدیل سیگنال است. این سنسور در مقایسه با سنسور دستگاه بار جفت شده، باعث ایجاد اتلاف سطح سنجش می شود. در مقابل، شدت جریان برق کمی وجود دارد و ساده سازی الکترونیک به تبدیل تصویر نور به ولتاژ اختصاص داده شده است. این موضوع باعث می شود که سنسورهای CMOS سریعتر باشند. 

روش انتخاب

نیاز برای ثبت تصویر با سرعت بالا و مصرف توان پایین انتخاب دوربین CMOS را ایجاد می کند. این دوربین ها نسبتا ارزان قیمت هم هستند.

مزایا

  • نسبت سیگنال به نویز بالا
  • سرعت و کیفیت بالای تصویربرداری
  • مصرف توان پایین
  • هزینه پایین

معایب

  • محدوده پویایی پایین تر

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  در سال ۱۹۹۸ حسگرهای سیماس CMOS به‌عنوان فناوری ثبت تصویر و جایگزینی برایسی‌سی‌دی CCD ابداع گردید. فناوری مورد استفاده در ساخت سیماس همان است که در سراسر جهان برای ساخت میلیون ‌هاریزپردازندهوحافظهمورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که روی این فناوری کار زیادی صورت گرفته و تولید آن در حجم انبوه می‌باشد، ساخت تراشه‌ها

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه