وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

اتوماسيون برای ماشين های توليد

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

Automation (خودکارسازی یا اتوماسیون) تركيبي است از دو كلمه automatic و  operationو به معني عمل كردن بدون عامل خارجي (انسان) يا با كم ترين تاثير عامل خارجي است. به عبارتي اتوماسيون يعني خودكار شدن عمليات. رباتیزه کردن یا اتوماسیون صنعتی Industrial Automation به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی (مثلا کامپیوتر) به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه های ...
ادامه توضیحات

Automation (خودکارسازی یا اتوماسیون) تركيبي است از دو كلمه automatic و  operationو به معني عمل كردن بدون عامل خارجي (انسان) يا با كم ترين تاثير عامل خارجي است. به عبارتي اتوماسيون يعني خودكار شدن عمليات. رباتیزه کردن یا اتوماسیون صنعتی Industrial Automation به معنی استفاده از ابزارهای کنترلی (مثلا کامپیوتر) به منظور هدایت و کنترل ماشین آلات صنعتی و پروسه های تولید است.

در صنایع بزرگ برای کنترل و مانیتورینگ پروسه های صنعتی متعدد و هماهنگی و نظارت همچنین ثبت اطلاعات دیگر نمی توان از یک کنترلر ساده یا PLC کمک گرفت و نیاز به یک سیستم جامع اتوماسیون در کل plant می باشد. برای مثال یک پالایشگاه که پروسه های صنعتی مختلف شیمیایی در آن در حال انجام و وابسته به هم می باشد، نیاز به شبکه اطلاعاتی وسیعی برای ارتباط واحدهای مختلف و نظارت و همچنین کنترل و مدیریت بر آنها از سطح تجهیزات نظیر سنسورها و اکچوئیتورها و همچنین کنترلر ها خواهیم داشت. اینجاست که یک سیستم با معماری باز و توزیع یافته و جامع به کمک ما می آید که می تواند یکی سیستم DCS  و یا SCADA باشد.

در یک سیستم اتوماسیون شده، کنترل پروسه توسط ماشین انجاممی‌شود و در این سیستمها، دخالت انسان به حداقل و در برخی موارد به صفر رسیده است.سیستم با گرفتن سیگنال های ورودی از قطعاتی نظیر سنسورهای تشخیص فشار، رنگ، سطحمایعات، قطعات فلزی، سنسورهای دما، میکرو سوییچ ها، کلیدها و شستی ها، واسط‌های کاربر با ماشین و ... وضعیت موجود را حس کرده و بررسی می‌کند و سپس در موردعکس‌ العمل ماشین تصمیم‌گیری کرده و فرمان های لازم را به قطعات خروجی که تحت کنترلماشین هستند اعمال می‌کند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه