وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کنترلرهایHVAC

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

آمپلی فایر)تقویت کننده قدرت )

تقویت کننده قدرت سیگنال را به بار با امپدانس بار کم ارسال می کند. این ورودی می تواند جریان بالا یا متوسط یا ولتاژ بالایی داشته باشد.

کاربردها

تقویت کننده های فرکانس رادیو در ارتباطات RF متداول هستند و تضمین می کنند که آنتن در سطح توان مطلوب منتقل می شود. از آمپلی فایرهای صدا هم به وفور استفاده می شود. همچنین آمپلی فایرهای توان الکترونیکی نیز وجود دارند که بارهای جریان بالا را کنترل می کنند.

فناوری ها

تقویت کننده قدرت می توانند شکل های گوناگونی داشته باشند که از مدارهای یکپارچه شده کوچک از چند وات تا واحدهای به سایز و اندازه قفسه از چندکیلووات را تشکیل می دهند. آمپلی فایرها بر اساس کاری که انجام می دهند و اینکه خروجی یا درستی سیگنال همان پارامتر مورد نظر است یا خیر متفاوت می باشند. همچنین برای سیستم های اتلاف گرما انواع مختلفی وجود دارد.

روش انتخاب

انتخاب به نوع استفاده، محدوده فرکانسی، توان، جریان و حداکثر ولتاژ خروجی بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  HVAC  یا  Heating, Ventilation and Air Conditionیک سیستم کنترل است که تنظیمات را بر روی سیستم گرمایشی و یاتهویه مطبوعاعمال می کند. معمولا یک حسگر برای مقایسه حالت موجود (مثلا دما) با حالت مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم کنترل تصمیم می گیرد که چه عملی باید انجام شود، مثلا فن روشن و یا خاموش شود. ...
ادامه توضیحات

 

HVAC  یا  Heating, Ventilation and Air Conditionیک سیستم کنترل است که تنظیمات را بر روی سیستم گرمایشی و یاتهویه مطبوعاعمال می کند. معمولا یک حسگر برای مقایسه حالت موجود (مثلا دما) با حالت مطبوع مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم کنترل تصمیم می گیرد که چه عملی باید انجام شود، مثلا فن روشن و یا خاموش شود.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه