وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ساير كنترلرها و رگولاتورها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  در مبحث اتوماسیون و ابزار دقیق یکی از محوری ترین تجیهزات، کنترلرها هستند که وظیفه کنترل و اتوماتیک کردن پروسه را دارند. کنترلر یا کنترل کننده ها مغز متفکر سیستم های کنترلی می باشند. خروجی‌ها یا سیگنال های اندازه گیری توسط ترانسمیتر به کنترلر انتقال یافته تا کنترلر به کمک این اطلاعات و بر اساس تابعی که برای آن تعریف شده است، تصمیم ...
ادامه توضیحات

 

در مبحث اتوماسیون و ابزار دقیق یکی از محوری ترین تجیهزات، کنترلرها هستند که وظیفه کنترل و اتوماتیک کردن پروسه را دارند. کنترلر یا کنترل کننده ها مغز متفکر سیستم های کنترلی می باشند. خروجی‌ها یا سیگنال های اندازه گیری توسط ترانسمیتر به کنترلر انتقال یافته تا کنترلر به کمک این اطلاعات و بر اساس تابعی که برای آن تعریف شده است، تصمیمات لازم برای عکس العمل مورد نیاز را بگیرد. کنترل کننده با مقایسه سیگنال اندازه گیری با مقدار مطلوب و انجام محاسبات لازم، مقادیر متغیرهای تنظیم شونده را تعیین می کند. ورودی کنترل کننده سنسورها و ترانسمیترها و غیره و خروجی کنترل کننده ها کنترل ولوها و موتورها وغیره می باشد.

واژه کنترلر معمولا با واژه های سنسور و اکچوئیتور Actuator به معنی عمل کنندههمراه است که در تعامل با یکدیگر می توانند یک لوپ کنترل یا یک حلقه کنترل تشکیل دهند. کنترلر‏ها از نظر کارایی و قابلیت برنامه ریزی، آنالوگ یا دیجیتال بودن، تعداد ورودی و خروجی، مکانیزم کنترل، مکانیکی یا الکتریکی بودن انواع مختلفی دارند.

برای انتخاب یک کنترلر قابل برنامه ریزی باید به این موارد توجه داشت:

 تعداد وروردی ها و خروجی ها، مکانیزم کنترل، نوع پروتکل صنعتی که پیشتیبانی می کند، آنالوگ یا دیجیتال بودن ورودی و خروجی ها، قابلیت افزایش کارت های وروردی و خروجی،قابلیت داشتن دو شبکه ارتباطی همزمان (رداندانسی)، نرم افزار کار با کنترلر و حافظه و سرعت CPU کنترلر.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه