وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کانورترهای باس ,گيت وی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  معنای لغوی گیت وی اتصال میان دو شبکه نا متشابه کامپیوترى که دو شبکه ارتباطى متفاوت و مجزا را به هم وصل مى کند است.شبکهگیت ویبه سیستمی گفته می شود که توانایی آن را دارد تا دو شبکه متفاوت را که از پایه از دو پروتکل متفاوت تشکیل شده است به یکدیگر متصل کند. درگیت ویشبکه می تواند به طور کامل در نرم افزار، سخت افزار و یا ترکیبی از هر دو شبکه ...
ادامه توضیحات

 

معنای لغوی گیت وی اتصال میان دو شبکه نا متشابه کامپیوترى که دو شبکه ارتباطى متفاوت و مجزا را به هم وصل مى کند است.شبکهگیت ویبه سیستمی گفته می شود که توانایی آن را دارد تا دو شبکه متفاوت را که از پایه از دو پروتکل متفاوت تشکیل شده است به یکدیگر متصل کند. درگیت ویشبکه می تواند به طور کامل در نرم افزار، سخت افزار و یا ترکیبی از هر دو شبکه ایفای نقش نماید. بسته به نوع پروتکلی که در شبکه پشتیبانی می شود،گیت ویمیتواند در هر سطح از مدلOSIکار خود را انجام دهد.

در یک شبکه معمولاگیت ویها جزء پیچیده ترین وسایل می باشند. به این دلیل که عملیات انتقال را در چندین لایه در مدلOSIانجام می دهند. به عنوان مثال می توان این گونه تعریف نمود کهگیت ویوسیله ای است که یک شبکهLANرا به پردازنده اصلی یا همان مرکز اصلی متصل می نماید. این دو قسمت کاملا از هم متفاوت می باشند. قسمتLANاز یک سیستم پردازش غیر متمرکز، ارتباط نوعBasebandو کاراکترهای نوع ASCIIاستفاده می کند. قسمت مرکزی نیز از یک پردازنده مرکزی، ارتباط نوعBasebandوBroadbandو نوع کاراکتریEBCDICاستفاده می کند. حال کار نرم افزارگیت ویاین است که هر پروتکل از قسمتLANرا انتقال و ترجمه کند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه