وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

مودم ها و روتر ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  نام مودم  Modemمخفف Modular-Demodular است. یعنی وسیله ای که سیگنال هارامدوله(پیمانه‌ای) یا دی مدوله می کند. از مودم برای ارسال داده های دیجیتال از طریق خطوط تلفن استفاده به عملمی آید. مودم ارسال کننده اطلاعات، عملیات مدوله نمودن داده را به سیگنال هایی که با خطوط تلفن سازگار می باشند، انجام خواهد داد. مودم دریافت کننده اطلاعات، عملیات دی م ...
ادامه توضیحات

 

نام مودم  Modemمخفف Modular-Demodular است. یعنی وسیله ای که سیگنال هارامدوله(پیمانه‌ای) یا دی مدوله می کند. از مودم برای ارسال داده های دیجیتال از طریق خطوط تلفن استفاده به عملمی آید. مودم ارسال کننده اطلاعات، عملیات مدوله نمودن داده را به سیگنال هایی که با خطوط تلفن سازگار می باشند، انجام خواهد داد. مودم دریافت کننده اطلاعات، عملیات دی مدوله نمودن سیگنال را به منظور برگشت به حالت دیجتال انجام می دهد. مودم های بدون کابل، داده های دیجیتال را به امواج رادیوئی تبدیل می نمایند.

رهیابیاروتر  Routerدستگاه رایانه ایشبکه ایاست کهبسته ‌هایداده را بر روی یکشبکه به هم‌ پیوستهبرای رسیدن به مقصدشان هدایت می‌کند. مسیریاب مانندپلفقط پیغام‌هایی که مقصدشان قطعه وصل شده است از خود عبور می‌دهد، ولی پیغام‌های همگانی را عبور نمی دهد. به این فرآیند مسیریابی گفته می‌شود. مسیریابی در لایه سوممدل مرجع OSI  (لایه شبکه) رخ می دهد. مسیریاب جهت اتصال دو یا چندشبکه محلیبه هم یا اتصال چندین خط شبکه بزرگ به هم مورد استفاده قرار می گیرند. مسیریاب می تواند انواع مختلف شبکه را به هم وصل کند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه