وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

ساير تجهيزات ارتباطی شبكه وايرلس

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

موتور گیربکس محور موازی

موتورهای گیربکس محور موازی دارای محور های ورودی و خروجی موازی هستند. بنابراین ، آنها می توانند از هر نوع موتور یا گیربکسی استفاده کنند ، گرچه سیستم های دنده کاهنده عمودی، به عنوان یک نمونه که از قرقره و تسمه استفاده می کنند بصورت ذاتی موازی هستند. گیربکس های مخروطی مخروطی و گیربکس های سیاره ای به صورت هم محور هستند و برای تغییر جهت انتقال نیاز به یک چرخ دنده زاویه ای دارند.

فن آوری ها

فناوری موتور گیربکس بسیار متنوع است. این در حالیست که مدل های محور موازی می توانند از هر نوع موتور یا گیربکس استفاده کنند ، گیربکس های کاهنده که ذاتاً موازی نیستند بر پیکربندی کلی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال گیربکس های حلزونی و مخروطی دارای محور های ورودی و خروجی عمود هستند ، در حالی که گیربکس های سیاره ای هم محور هستند. این نوع گیربکس ها برای ترکیب محور های موازی به گیربکس زاویه ای دیگر نیاز دارند.

فیلم

توضیحات فنی

  از پرکاربردترین تجهیزات جانبی شبکه وایرلس می توان به انواع روتر، اکسس پوینت، آنتن و کارت شبکه اشاره کرد. ...
ادامه توضیحات

 

از پرکاربردترین تجهیزات جانبی شبکه وایرلس می توان به انواع روتر، اکسس پوینت، آنتن و کارت شبکه اشاره کرد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه