وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سوئیچ های پدالی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  عملکرد سوئیچ های پدالی بر مبنای تغییر دادن حالت یک مقاومت متغیر است. بدین صورت که با فشردن پدال، پیچ تغییر پتانسیومتر چرخیده و مقاومت آن تغییر می کند. با بررسی و محاسبه لحظه ای مقاومت پتانسیومتر، می توان به موقعیت مکانی پدال پی برد و با برنامه نویسی سیستم تصمیم گیری، عمکرد مناسب را دریافت کرد. ...
ادامه توضیحات

 

عملکرد سوئیچ های پدالی بر مبنای تغییر دادن حالت یک مقاومت متغیر است. بدین صورت که با فشردن پدال، پیچ تغییر پتانسیومتر چرخیده و مقاومت آن تغییر می کند. با بررسی و محاسبه لحظه ای مقاومت پتانسیومتر، می توان به موقعیت مکانی پدال پی برد و با برنامه نویسی سیستم تصمیم گیری، عمکرد مناسب را دریافت کرد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه