وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

جوی استیک ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  اهرمک یابه زبان لاتین Joystick تشکیل شده است از دسته ای که در یک انتهای خود دور نقطه ای حرکت می کند و اطلاعات زاویه خود را به‌صورت دو بعدی یا سه بعدی به رایانه می فرستد. در سال های اخیر، استفاده از جوی استیک به امری عادی در بسیاری از صنایع و برنامه های تولید و ساخت، مانند جرثقیل، خطوط مونتاژ، تجهیزات جنگلداری، کامیون معدن، حفاری تبد ...
ادامه توضیحات

 

اهرمک یابه زبان لاتین Joystick تشکیل شده است از دسته ای که در یک انتهای خود دور نقطه ای حرکت می کند و اطلاعات زاویه خود را به‌صورت دو بعدی یا سه بعدی به رایانه می فرستد.

در سال های اخیر، استفاده از جوی استیک به امری عادی در بسیاری از صنایع و برنامه های تولید و ساخت، مانند جرثقیل، خطوط مونتاژ، تجهیزات جنگلداری، کامیون معدن، حفاری تبدیل شده است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه