وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

PC تعبيه شده

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

ترازوهای دیجیتالی

ترازوهای دیجیتالی نوعی کرنش سنج (استرین گیج ) هستند که با استفاده از ریزپردازنده های کوچکی که درون آن ها تعبیه شده است، تغییرات ناشی از فشار جسم قرار گرفته بر روی خود را اندازه می گیرد.

کاربردها

امروزه این نوع ترازوها، رایج ترین نوع ترازوی مورد استفاده هستند. در آزمایشگاه ها، صنعت غذایی و حمل و نقل و به طور کلی در مصارف عمومی صنعتی که نیاز به اندازه گیری است، از ترازوهای دیجیتالی استفاده می شود.

فن آوری ها

در ترازوهای الکتریکی، لودسل (نیرو سنج) هایی تقویت کننده به کار برده شده که به محض اعمال نیرو بر ترازو و ایجاد فشار بر آن، سیگنال های الکتریکی مختلفی منتشر می کند. تحت تاثیر این فرآیند، میزان وزن به صورت امواج الکترو-مغناطیسی توسط لودسل حس و پس از پردازش، امواج به صورت داده بر روی نمایشگر نشان داده می شوند.کاربران می توانند با کالیبره و کنترل کردن سیگنال ها، از آن ها در دیگر عملیات های اندازه گیری استفاده کنند.

روش انتخاب

قبل از انتخاب ترازو حتما خصوصیات نمونه مورد اندازه گیری مانند: میزان گنجایش، قابلیت تفکیک پذیری، وزن و اندازه را در نظر بگیرید. از جمله معیارهایی که باید در انتخاب ترازو مورد توجه قرار داد می توان به، نوع شمارشگر، میزان درصد وزنی و چگالی ترازو اشاره کرد

فیلم

توضیحات فنی

  رایانه­های تعبیه شده به نوع خاصی از رایانه­ها اطلاق می شود که درون سامانه ای دیگر طراحی می گردد و معمولا هدف از به کارگیری آن ها کنترل، مدیریت و هدایت سامانه مادر جهت انجام هدفی خاص و بعضا بلادرنگمی باشد. این رایانه ها دارای حیطه بسیار گسترده ای از کاربرد می باشند به طوری که بتوانند عملیات های ساده تا عملیاتهای بسیار پیچیده را به ...
ادامه توضیحات

 

رایانه­های تعبیه شده به نوع خاصی از رایانه­ها اطلاق می شود که درون سامانه ای دیگر طراحی می گردد و معمولا هدف از به کارگیری آن ها کنترل، مدیریت و هدایت سامانه مادر جهت انجام هدفی خاص و بعضا بلادرنگمی باشد. این رایانه ها دارای حیطه بسیار گسترده ای از کاربرد می باشند به طوری که بتوانند عملیات های ساده تا عملیاتهای بسیار پیچیده را به انجام برسانند.

پردازنده­های مورد استفاده در رایانه های تعبیه شده از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری متناسب با هدف آن بهره می­برند. حافظه های به کار رفته معمولا از نوع نیمه هادی می باشند و دارای ظرفیت متناسب با کاربرد می باشند. واسط های ارتباط در رایانه های تعبیه شده دارای امکانات قدرتمند متناسب با عملکرد سامانه می باشند. رایانه های تعبیه شده را می توان در اکثر دستگاه های اطراف خود بیابیم به طور مثال در خودروی شما رایانه ای وظیفه کنترل انواع عملیات را بر عهده دارد. از وضعیت موتور شامل سرعت چرخش، دما، میزان سوخت و گازهای اگزوز تا وضعیت در و کمربند راننده همه توسط حسگرها به رایانه مرکزی منتقل می گردند. این رایانه به طور خاص وظیفه کنترل خودروی شما را بر عهده دارد اجزای تشکیل دهنده آن بسیار شبیه رایانه های متداول می باشد.

رایانه های تعبیه شده دارای تفاوت های سخت افزاری و نرم افزاری خاصی با رایانه های متداول دارند، لذا جهت طراحی آن ها نیازمند تخصص های مختلف الکترونیکی و کامپیوتری هستیم. این نوع خاص از رایانه ها در صورت طراحی مناسب و مهندسی می تواند به صورت چشمگیر سبب بهبود عملکرد سیستم مورد نظر و کاهش هزینه شوند.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه