وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

نمايشگر LCD برای كاربردهای خاص

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دستکش کار


دستکش کار برای محافظت از دست کارگران طراحی شده و از آن می توان در بخش های خاص و اصناف مختلف استفاده کرد.

کاربردها

این دستکش ها برای استفاده در حوزه های مختلفی مانند: انواع مختلف صنایع، صنعت ساخت و ساز، باغبانی، کارهای عمومی، صنایع غذایی وغیره مناسب هستند.

فن آوری ها

فناوری ساخت چنین دستکش هایی بسته به نوع مواد تشکیل دهنده ی آن ها(چرم، پلیمر، پلاستیک ، روکش لاتکس، نیتریل و پارچه کشبافت) متفاوت است.

روش انتخاب

قبل از انتخاب ، باید مطمئن شد که آیا نوع دستکش انتخابی برای کارهای مد نظر مناسب است یا خیر،  این دستکش ها به اندازه کافی راحت و برای استفاده در نظر گرفته شده مورد تایید باشد.

قابلیت ها

- محافظت بهینه از دست
- احساس راحتی دست

فیلم

توضیحات فنی

  مانیتورها در همه جا و در هر صنعت و صنفی استفاده می شوند. این که مانیتوری منحصر صنعت خاصی است، به این دلیل می باشد که باید به صورت کامل با آن صنعت سازگاری داشته و کلیه نیاز های آن را تامین کند. از آنجایی که در یک مانیتور صنعتی، علاوه بر نمایش تصاویر، دستگاه خروجی دهنده باید برخی از عوامل را کنترل و در مواقع لازم باید برخی دستورات را نیز ...
ادامه توضیحات

 

مانیتورها در همه جا و در هر صنعت و صنفی استفاده می شوند. این که مانیتوری منحصر صنعت خاصی است، به این دلیل می باشد که باید به صورت کامل با آن صنعت سازگاری داشته و کلیه نیاز های آن را تامین کند. از آنجایی که در یک مانیتور صنعتی، علاوه بر نمایش تصاویر، دستگاه خروجی دهنده باید برخی از عوامل را کنترل و در مواقع لازم باید برخی دستورات را نیز اجرا کرده و یا عملکرد برخی از دستگاه ها را تغییر دهد و آن ها را کنترل کند، بنابراین نمی توان در این شرایط از یک مانیتور عادی فقط برای نشان دادن تصویر استفاده کرد.

به همین منظور شرکت های تولید کننده سیستم های الکترونیکی و تولید کننده های بزرگ مانیتور، برای هر صنعتی مانیتور مخصوص به آن را تولید کرده اند. این نوع از مانیتورها از تکنولوژی پیشرفته ای بهره می برند و از قابلیت های فراوانی نیز برخوردارند. مانیتورهای صنعتی در ابعاد مختلف و با امکانات مختلفی ساخته می شوند. برخی از آن ها دارای وضوح تصویری بالا و دکمه های کنترلی خاصی هستند و برخی نیز از تکنولوژی صفحه لمسی بهره می برند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه