وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کامپیوترهای تک برد

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کامپیوترهای تک برد دارای یک پردازنده (میکروپروسسور)، یک حافطه (رم داخلی) و درگاه های ورودی خروجی (درگاه یو اس بی و اترنت و ... ) و در بعضی مدل ها خروجی اچ دی ام آی یا وی جی ای تصویر و همچنین خروجی صدا هستند. این برد ها که عموما دارای سیستم عامل می باشند، ساختاری شبیه به کامپیوتر های دسکتاپ داشته و معمولا سیستم عامل آنها، بر روی یک رم یا فلش ...
ادامه توضیحات

 

کامپیوترهای تک برد دارای یک پردازنده (میکروپروسسور)، یک حافطه (رم داخلی) و درگاه های ورودی خروجی (درگاه یو اس بی و اترنت و ... ) و در بعضی مدل ها خروجی اچ دی ام آی یا وی جی ای تصویر و همچنین خروجی صدا هستند. این برد ها که عموما دارای سیستم عامل می باشند، ساختاری شبیه به کامپیوتر های دسکتاپ داشته و معمولا سیستم عامل آنها، بر روی یک رم یا فلش مموری ریخته شده و لذا می توانند ابزار مناسبی را به واسطه نصب شدن سیستم عامل برای کاربر فراهم کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه