وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

سلول های سوخت

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

شاخص های دیجیتال

شاخص دیجیتال(اندیکاتور) داده های عددی را که معمولاً از اندازه گیری های خود است، نمایش می دهد. این برنامه قابل برنامه ریزی و همگانی یا طراحی شده برای نوع خاصی از اندازه گیری است.

کاربردها:

این دستگاه ها برای نمایش پارامترهای عملکردی در صنعت ، برای نظارت بر فرایندهای شیمیایی یا تاسیسات الکتریکی استفاده می شوند.

فن آوری ها:

یک شاخص معمولاً دارای یک نمایشگر LED در خطوط هفت بخشی دیجیتال میباشد و می تواند جریان شنت shunt) )یا ترانسفورماتور را اندازه گیری کند ، بخشی از ولت سنج AC یا DC را تشکیل دهد ، جذر میانگین مربعات مربع ( (AMS فرکانس ، فاز یا محاسبه یک فی (phi) کسینوسی یا توان ظاهری یا راکتیو را محاسبه کند و توسط سیگنال های ۴ تا ۲۰ میلی امپر یا 0-10 ولت ، دما را مستقیماً از طریق کاوشگر یا ترموکوپل Pt100 دو یا سه سیم ویا عملکردی به عنوان کرنش سنج یا شمارشگر اندازه گیری کند.

این دستگاه همچنین می تواند به عنوان فرستنده عمل کند. بسیاری از این موارد شامل زنگ خطر با خروجی تماس خشک و آستانه قابل برنامه ریزی ، پسماند و تاخیر زمانی است. این شاخص می تواند حالت استیو هنگامی که با مجموعه پورت های RS232 یا RS422 مجهز شده اند عمل کند. دین ریل و ترکیب ساختاری هر دو در دسترس هستند. اکثر ان ها مطابق با استانداردهای ابعاد DIN ، اندازه ان 72x144 میلی متر است.

روش انتخاب:

انتخاب بستگی به اندازه گیری های انجام شده ، عملکردهای اضافی این شاخص و ابعاد آن دارد. گزینه ها شامل( 1/4 DIN (96x96 میلی متر ،( 1/8 DIN (48x96 میلی متر ،( 1/16 DIN (48x48 میلی مترو( 1/32 DIN (24x48 میلی متر هستند.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  يكي از روش هاي متداول توليد جريان الكتريكي اين است كه يك سوخت در هوا سوزانده مي شود و گرماي حاصل براي جوشاندن آب به كار مي رود. با هدايت بخار حاصل به يك توربين، مولد برق به گردش در مي آيد. سلول سوختی یک وسیله الکترو شیمیایی است که طی واکنش شیمیایی بر روی سوخت،برق مستقیمDC تولید می کند و به عنوان محصولات جانبی نیز حرارت و آب از فرآیند آن

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه