تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل sales@meshgad.com
تلفن تماس 41995-021

LOADING

منابع تغذیه AC/DC: خارجی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

سه نظام مغناطیسی

سه نظام های مغناطیسی، قطعات فرومغناطیسی را برای عملیات ماشین کاری در یک مکان نگه می دارند. این ابزارها از یک آهنربای دائمی استفاده می کنند که این آهن ربا با صفحات مسطحی که بر روی سه نظام قرار دارند، به صورت مستقیم در تماس هستند.

کاربردها

از این ابزارها به طور گسترده در صنعت فلزکاری استفاده می شود. این ابزارها می توانند قطعات کاری برای مته کاری، آسیاب، خردکردن و قالب ریزی و ماشین کاری تخلیه الکتریکی سیم را نگه داری کنند.

فناوری ها

سه نظام مغناطیسی یک آهنربای دائمی، یک آهنربای مغناطیسی دائمی ترکیب شده یا یک آهنربای الکترومغناطیسی دارد. سه نظام می تواند با استفاده از یک دسته سوئیچ خاموش و روشن شود.

روش انتخاب

برای انتخاب سه نظام مغناطیسی، اندازه قطعه کاری را مشخص کنید. ویژگی های دیگری که باید در نظر گرفته شود، ابعاد سه نظام و سازگاری با ماشین آلات موجود می باشد.

مزایا

- سرعت قرارگیری کار
- قرارگیری قطعات بزرگ
- نداشتن هیچ گونه تحریف

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

یک منبع تغذیه، دستگاهی است برای تأمین انرژی الکتریکی برای یک یا چند وسیله مصرف کننده برق. این عبارت به صورت معمول در رابطه با دستگاه‌هایی که حالتی از انرژی الکتریکی را به حالتی دیگر تبدیل می‌کند به‌کار می‌رود. منبع تغذیه ممکن است به عنوان یک دستگاه مجزا، مستقل و یا یک دستگاه جدایی ناپذیر که به بار خود متصل است، عمل کند. منابع تغ

IRAN INDUSTRY EXPO

The largest online Industrial exhibition in Iran

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه