وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

رله های ایمنی و حفاظتی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  اساسی ترین وظیفه سیستم حفاظت الکتریکی، قطع به موقع مدار معیوب جهت جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر وسیله مورد حفاظت و همچنین عدم گسترش محدوده خطا به قسمت های دیگر است. از نظر صنعتی این بسیار مهم است که در موقع بروز خطا بر روی یک وسیله الکتریکی، فقط و فقط همان وسیله از مدار خارج شود و دیگر ادوات و ابزارها کماکان به کار خود ادامه دهند. اصلي ...
ادامه توضیحات

 

اساسی ترین وظیفه سیستم حفاظت الکتریکی، قطع به موقع مدار معیوب جهت جلوگیری از آسیب دیدگی بیشتر وسیله مورد حفاظت و همچنین عدم گسترش محدوده خطا به قسمت های دیگر است. از نظر صنعتی این بسیار مهم است که در موقع بروز خطا بر روی یک وسیله الکتریکی، فقط و فقط همان وسیله از مدار خارج شود و دیگر ادوات و ابزارها کماکان به کار خود ادامه دهند.

اصلي ترين و گرانترين بخش سيستم حفاظت، رله های ایمنی هستند كه به عنوان ورودي، يك يا دو كميت الكتريكي (جريان يا ولتاژ) را به عنوان كميت هاي اصلي در نظر گرفته و با تجزيه و تحليل آن ساير پارامترها (جريان، ولتاژ، فركانس، توان، ضريب توان، جهت توان، هارمونيك هاي جريان و ميدان) را اندازه گيري مي كند. چنانچه مقادير اين كميتها با میزان از قبل تعيين شده متفاوت باشد، فرمان خودكار يك يا چند كليد را صادر مي نمايد و قسمتي از مدار الكتريكي بي برق مي شود تا از آسيب هاي بيشتر جلوگيري شود. رله هاي حفاظتي از نظر كاربرد انواع مختلفي دارند كه عمده ترين آنها عبارتند از رله جريان زياد Over Current ، رله با بار زياد Over Load ، رله حفاظت جريان اتصال زمين Earth Fault ، رله دیفرانسيل و رله فركانس Over Under Frequency .

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه