وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

EMI شیلدینگ

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

لودسل ها

لودسل(حسگر نیرو) نوعی مبدل است که توانایی این را دارد نیرو را در موقعیت های مختلف اندازه گیری و سپس به امواج الکتریکی تبدیل کند.

کاربردها

صنعت رباتیک، ماشین سازی و هوانوردی از جمله صنایعی هستند که به طور گسترده از لودسل ها استفاده می کنند. در صنعت و حمل و نقل و خطوط تولید، برای بررسی استحکام و چسبندگی قطعات در دینامومترها ، ترازوها و کنترل فشار از این نیرو سنج ها ستفاده می شود.

فن آوری ها

لودسل ها برحسب نوع نیرویی که به آن ها وارد می شود به دو نوع برشی و انعطاف پذیر تقسیم می شوند. برای بررسی میزان کشش و فشار نیز از لودسل هایی با محور توزین s شکل و لودسل های پنککی استفاده می کنیم. برخی از انواع لودسل ها قادر به اندازه گیری نیروهایی با محورهای توزین متفاوت هستند. سنسورهای گشتاور نوعی لودسل هستند که به دو صورت دینامیکی و مکانیکی یافت می شوند و می توانند میزان نیرو را در جهات مختلف اندازه گیری کنند. لودسل ها به تنهایی توانایی کمی در اندازه گیری دقیق میزان نیرو دارند به همین دلیل در بیشتر این نیرو سنج ها، استرین گیج هایی بر روی یک مدار پل مانند ویتستون قرار گرفته ااست تا بتوانند میزان نیروی وارده را بهتر محاسبه کنند. در واقع هر گیج اندازه گیری دارای یک مدار پل مانند است.
ازسه روش در ساخت لودسل ها استفاده می کنند:
روش مدار یک چهارم پل: معمولا در آن تنها از یک استرین گیج استفاده می شود. در این روش از مبدل های پیزوالکتریک و تقویت کننده استفاده می شود.
روش نیم پل: از دواسترین گیج استفاده میشود که در زیر و روی جسم نصب میشود. در ساخت این نیرو سنج ها نیز مبدل های پیزوالکتریک و تقویت کننده به کار برده شده است.

روش تمام پل: شامل 4 استریج گیج می باشد که دارای دقت بسیار بالایی است و میزان دمای ایجاد شده را کاهش می دهد. این نیرو سنج ها امروزه بیشترین کاربرد را دارند.

برای اندازه گیری دقیق از واحد اندازه گیری میکروگرم بر حسب کیلوگرم یا نیوتون استفاده می شود. هر دکا نیوتون برابر با یک تن است.

روش انتخاب

در انتخاب این دستگاه به خطی یا غیرخطی بودن بار، حداکثر توان دستگاه، نوع و میزان بار و جهت گیری محورهای اندازه گیری توجه کنید.

فیلم

توضیحات فنی

  EMI   یا Electromagnetic Interference یا تداخل الکترومغناطیسی پدیده ‌ای مضر است که باعث می‌شود قطعات الکترونیکی تحت تأثیر امواج الکترومغناطیسی قرار گرفته و کیفیت آن کاهش یابد. حفاظت مغناطیسی که اندازه گیری میدان‌های بسیار ضعیف است، در بسیاری از صنایع مانند تجهیزات تشخیص پزشکی اهمیت بسیار زیادی دارد. در این راستا استفاده از محفظه حف ...
ادامه توضیحات

 

EMI   یا Electromagnetic Interference یا تداخل الکترومغناطیسی پدیده ‌ای مضر است که باعث می‌شود قطعات الکترونیکی تحت تأثیر امواج الکترومغناطیسی قرار گرفته و کیفیت آن کاهش یابد.

حفاظت مغناطیسی که اندازه گیری میدان‌های بسیار ضعیف است، در بسیاری از صنایع مانند تجهیزات تشخیص پزشکی اهمیت بسیار زیادی دارد. در این راستا استفاده از محفظه حفاظت میدان مغناطیسی ایستا روشی معمول در جهت کاستن از میدان مغناطیسی ناخواسته در این تجهیزات است.

چالش بزرگ در پروسه حفاظت (بعد از پیاده‌سازی لایه‌های شیلد) حذف سیگنال‌های ناخواسته کابل‌های برق شهر است. جداسازی سیگنال مورد نیاز و بخش نویز با استفاده از یك فلیتر EMI با المان ‌های سلفی و خازنی با توجه به توان مصرف كننده است. در مجموع حفاظ‌های الکترومغناطیسی به شکل‌ها و روش‌های مختلفی طراحی شده‌اند تا این پدیده را تا جایی که ممکن است کاهش دهند.

شیلدینگ را تقریبا با هر نوع فلز رسانا می توان انجام داد، به عنوان مثال توری های آلمینیومی نیز می توانند به عنوان نویز گیر عمل کنند. از پر کاربرد ترین استفاده های شیلدینگ، می توان به کابلهای آنتن تلویزیون در خانه ها اشاره نمود.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه