وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

DCموتورهای

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فرستنده های فشار

فرستنده فشار، حسگرهای فشار هستند که الکترونیک آنها می تواند سیگنال های اندازه گیری را تولید کند.

سیگنال را می توان از راه دور از طریق کابل ها ، گذرگاه ها یا فرکانس رادیویی انتقال داد.

کاربردها:

این دستگاه ها برای کنترل فرآیند در بخش هایی مانند صنایع پتروشیمی ، شیمیایی و صنعتHVAC استفاده می شوند. آنها می توانند اندازه گیری ها را به یک مرکز کنترل منتقل کنند.

فن آوری ها:

واحد سنسور فرستنده از یک جریان متناوب برای تولید سیگنال الکتریکی متناسب با فشار استفاده می کند.

سنسورها خازنی ، القایی یا فیزوالکتریک هستند ، دارای استرین گیج (کرنش سنج) یا بدون ان هستند و غالباً با درجه حرارت جبران می شوند.

 سنسور می تواند فشار نسبی یک گاز یا مایع (چسبناک یا غیر چسبناک) را اندازه گیری کند. یک سنسور فشار مطلق از یک محفظه خلاء مرجع استفاده می کند ، در حالی که مدل های دیفرانسیل دارای دو ورودی هستند.

 فرستنده توسط دو کابل از طریق یک حلقه جریان چهار تا 20 میلی آمپر جریان می یابد که جریان اندازه گیری شده را انتقال می دهد. سیم کشی به حداقل ممکن کاهش می یابد. ولتاژ تغذیه در حالی که جریان با اندازه گیری تعدیل می شود ، پایدار است. اگر سیگنال در 0-10 ولت منتقل شود ، از کابل سوم استفاده می شود.

بعضی از فرستنده ها می توانند به فیلدباس مانند پروفی باس یا مدباس متصل شوند.

روش انتخاب:

دامنه اندازه گیری واحد و حداکثر ظرفیت فشار ، دقت آن ، محیط عملیاتی آن (دما ، لرزش و غیره) ، ماهیت محیط اندازه گیری شده و نوع سیگنال خروجی را در نظر بگیرید.

فیلم

توضیحات فنی

  موتور کلاسیک DC دارای آرمیچری از آهنربای الکتریکی است. یک سوییچ گردشی به نام کموتاتور جهت جریان الکتریکی را در هر سیکل دو بار برعکس می کند تا در آرمیچر جریان یابد و آهنرباهای الکتریکی، آهنربای دائمی را در بیرون موتور جذب و دفع کنند. سرعت موتور DC به مجموعه ای از ولتاژ و جریان عبوری از سیم پیچ های موتور و بار موتور یا گشتاور ترمزی ، بستگ ...
ادامه توضیحات

 

موتور کلاسیک DC دارای آرمیچری از آهنربای الکتریکی است. یک سوییچ گردشی به نام کموتاتور جهت جریان الکتریکی را در هر سیکل دو بار برعکس می کند تا در آرمیچر جریان یابد و آهنرباهای الکتریکی، آهنربای دائمی را در بیرون موتور جذب و دفع کنند. سرعت موتور DC به مجموعه ای از ولتاژ و جریان عبوری از سیم پیچ های موتور و بار موتور یا گشتاور ترمزی ، بستگی دارد.

به دلیل اینکه این نوع از موتور می‌تواند در سرعت های پایین گشتاوری زیاد ایجاد کند، معمولا از آن در کاربردهای ترکشن (کششی) نظیر لکوموتیوها استفاده می‌کنند. اما به هرحال در طراحی کلاسیک محدودیت های متعددی وجود دارد که بسیاری از این محدودیت ها ناشی از نیاز به جاروبک هایی برای اتصال به کموتاتور است. سایش جاروبک ها و کموتاتور ، ایجاد اصطکاک می‌کند و هر چه که سرعت موتور بالاتر باشد، جاروبک ها می‌بایست محکم تر فشار داده شوند تا اتصال خوبی را برقرار کنند. نه تنها این اصطکاک منجر به سر و صدای موتور می‌شود بلکه این امر یک محدودیت بالاتری را روی سرعت ایجاد می‌کند و به این معنی است که جاروبک ها نهایتا از بین رفته نیاز به تعویض پیدا می‌کنند. اتصال ناقص الکتریکی نیز تولید نویز الکتریکی در مدار متصل می‌کند. این مشکلات با جابجا کردن درون موتور با بیرون آن از بین می‌روند، با قرار دادن آهنرباهای دائم در داخل و سیم پیچ ها در بیرون به یک طراحی بدون جاروبک می‌رسیم.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه