وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

درایوهای AC

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

کنترلر موتور

کنترلر موتور ، موتور و مانیتور را روشن کرده و عملکرد مداوم آن را تنظیم می کند.

کاربردها:

این دستگاه ها در مکاترونیک برای موقعیت یابی موتور ، در کاربردهای برق صنعتی و در حوزه تهویه مطبوع (HVAC) استفاده می شوند.

فن آوری ها:

کنترلر ها برای انواع موتورها و سطح نیرو از جمله موتورهای پله ای ، دی سی ، بدون براش ، موتور همزمان یا ناهمزمان در دسترس هستند. روشن شدن ، سرعت و کندی ، موارد متداول کنترل هستند. آنها همچنین موقعیت روتور تکی یا چند گانه (چندین موتور) را کنترل می کنند. کنترل کننده ها می توانند به صورت برد یا در محوطه های قابل حمل با امکانات متفاوت پورت ارتباطی باشند.

روش انتخاب:

انتخاب بستگی به نوع موتور ، استفاده خاص و سطح نیرو دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  درایو یا کنترل کننده دور موتور برای تنظیم دور الکتروموتورهای AC موتورهای سه فاز استفاده می گردد. درایوها وظیفه کنترل دور موتور را بر عهده دارند. درایوها قادرند دور موتور را از صفر تا چندین برابر دور نامی موتور و به طور پیوسته تغییر دهند. تنظیم دور در الکتروموتورها علاوه بر منعطف نمودن پروسه های صنعتی، در کاربردهای زیادی منجر به صرفه ...
ادامه توضیحات

 

درایو یا کنترل کننده دور موتور برای تنظیم دور الکتروموتورهای AC موتورهای سه فاز استفاده می گردد. درایوها وظیفه کنترل دور موتور را بر عهده دارند. درایوها قادرند دور موتور را از صفر تا چندین برابر دور نامی موتور و به طور پیوسته تغییر دهند. تنظیم دور در الکتروموتورها علاوه بر منعطف نمودن پروسه های صنعتی، در کاربردهای زیادی منجر به صرفه جوئی انرژی هم می گردد. علاوه بر آن، درایوها جریان راه اندازی کشیده شده از شبکه را به میزان زیادی کاهش می دهند. به طوریکه این جریان، خیلی کمتر از جریان اسمی موتور است.

درایوها می توانند موتورها را به صورت نرم و کاملا کنترل شده استارت و متوقف نمایند. زمان استارت و توقف را می توان به دقت تنظیم نمود. این زمان ها می توانند کسری از ثانیه و یا صدها دقیقه باشد. توانایی درایو در استارت و توقف نرم موجب کاهش قابل ملاحظه تنش های مکانیکی در کوپلینگ ها و سایر ادوات دوار می گردد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه