وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

قطعات رولربرینگ و تجهیزات جانبی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

چرخ سمباده پنوماتیکی

در این دستگاه برای صاف کردن و شکل دهی به شی مد نظر با استفاده از یک لنت ساینده و یا دیسک، مواد اضافی را از سطح مورد نظرحذف می کنند. سمباده های پنوماتیکی با استفاده از هوای فشرده عمل می کنند.


کاربردها

چنین سمباده هایی هوای فشرده را به انرژی مکانیکی تبدیل میکنند و در مکان هایی استفاده می شوند که ابزارهای الکتریکی به دلیل احتمال خطر انفجار، باعث کاهش میزان ایمنی می شوند.

فن آوری ها

هوای فرشده باعث فعال شدن تمام قسمت های متحرک موجود در چرخ سمباده پنوماتیکی می شود. مانند سایر سمباده ها، قطعه ی کاری(کوچک ترین قطعه که می تواند به صورت مستقل از دیگر قطعات فعالیت کند) می تواند دیسکی چرخان و یا تسمه ای باشد که توسط غلطک ها جا به جا می شود.
روش انتخاب
بر خلاف سمباده های الکتریکی، سمباده های پنوماتیکی ممکن است این مزیت را دارا باشند که درمدت زمان طولانی بدون آن که بیش ازحد داغ شوند، همچنان مورد استفاده قرارگیرند. نوع کوچک آن ها می تواند انرژی زیادی تولید کند. علاوه بر این چنین سمباده هایی می توانند در مکان هایی که استفاده از یک موتور الکتریکی احتمال خطرانفجار را در پی دارد نیز استفاده شوند.

قابلیت ها

• توانایی ایجاد نیروی زیاد
• استفاده ی مداوم و چند باره
• مناسب برای محیط های انفجاری

معایب

• قیمت بالا
• نیاز به کمپرسور
• فاقد تنظیم کننده ی سرعت
• محدودیت در طول لوله ی هوا

فیلم

توضیحات فنی

  تفاوت اصلی رولبرینگ و بلبرینگ در مقاومت آنها در برابر انواع بارهای وارده است. به طور کلی بار وارده بر انواع رولبرینگ ها و بلبرینگ ها به دو صورت شعاعی (radial) و محوری (thrust) می باشد و بسته به موقعیت و شرایطی که بلبرینگ مورد استفاده قرار می گیرد یکی از این دو بار ویا هردو بار بر آن وارد می شوند. در مواقعی که فشار از نوع شعاعی باشد، می توان از ...
ادامه توضیحات

 

تفاوت اصلی رولبرینگ و بلبرینگ در مقاومت آنها در برابر انواع بارهای وارده است. به طور کلی بار وارده بر انواع رولبرینگ ها و بلبرینگ ها به دو صورت شعاعی (radial) و محوری (thrust) می باشد و بسته به موقعیت و شرایطی که بلبرینگ مورد استفاده قرار می گیرد یکی از این دو بار ویا هردو بار بر آن وارد می شوند. در مواقعی که فشار از نوع شعاعی باشد، می توان از رولبرینگ ها استفاده کرد، زیرا رولبرینگ ها در برابر این نوع بارها بسیار مقاوم اند و درصورتی که هردو بار شعاعی و محوری وارد شود، از بلبرینگ ها می توان استفاده کرد.

درواقع بلبرینگ ها گونه‌ای از یاتاقان‌ها هستند که می‌توانند هم بارهای شعاعی و هم بارهای محوری را تحمل کنند و معمولاً در جاهایی به کار می‌روند که بار به ‌نسبت کوچک باشد ودر رولبرینگ ها نیزسطح تماس ساچمه با سطوح، به صورت یک خط می باشد و به همین دلیل این نوع بلبرینگ ها قادر خواهند بود فشار بسیار زیادی از نوع شعاعی را تحمل کنند ولی قادر به تحمل کردن فشار زیاد از نوع محوری نمی باشند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه