وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کوپلینگ های صلب

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کوپلینگ صلب (سخت) واحد سخت افزاری مورد استفاده جهت اتصال دو محور درون یک موتور یا یک سیستم مکانیکی می باشد. این کوپلینگ از یک نیمه کوپلینگ با شیاری در بخش انتهایی و یک تلوفراگم (Z Band) تشکیل می شود. کوپلینگ صلب (سخت) همچنین مجهز به دو غلاف محور و یک پوسته فولادی مرکزی نیز می باشد. کوپلینگ صلب (سخت) جهت اتصال دو سیستم مجزا، همچون یک موتور ی ...
ادامه توضیحات

 

کوپلینگ صلب (سخت) واحد سخت افزاری مورد استفاده جهت اتصال دو محور درون یک موتور یا یک سیستم مکانیکی می باشد. این کوپلینگ از یک نیمه کوپلینگ با شیاری در بخش انتهایی و یک تلوفراگم (Z Band) تشکیل می شود. کوپلینگ صلب (سخت) همچنین مجهز به دو غلاف محور و یک پوسته فولادی مرکزی نیز می باشد.

کوپلینگ صلب (سخت) جهت اتصال دو سیستم مجزا، همچون یک موتور یا ژنراتور، و یا جهت اصلاح اتصال داخل یک سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. کوپلینگ صلب (سخت) همچنین می تواند جهت کاهش شوک یا سائیدگی در محل تماس محورها بین آنها قرار گیرد.

از مهمترین مزایای کوپلینگ های سخت می توان به ایستایی پائین و حساسیت بالا اشاره کرد. همچنین کوپلینگ صلب از مزایایی همچون عدم نیاز به نگهداری، مقاومت بالا در برابر مواد نفتی و ویژگی ضد فرسایش برخوردار می باشد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه