وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کاهش دهنده چرخ دنده های سیاره ای

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

کنترلر موتور

کنترلر موتور ، موتور و مانیتور را روشن کرده و عملکرد مداوم آن را تنظیم می کند.

کاربردها:

این دستگاه ها در مکاترونیک برای موقعیت یابی موتور ، در کاربردهای برق صنعتی و در حوزه تهویه مطبوع (HVAC) استفاده می شوند.

فن آوری ها:

کنترلر ها برای انواع موتورها و سطح نیرو از جمله موتورهای پله ای ، دی سی ، بدون براش ، موتور همزمان یا ناهمزمان در دسترس هستند. روشن شدن ، سرعت و کندی ، موارد متداول کنترل هستند. آنها همچنین موقعیت روتور تکی یا چند گانه (چندین موتور) را کنترل می کنند. کنترل کننده ها می توانند به صورت برد یا در محوطه های قابل حمل با امکانات متفاوت پورت ارتباطی باشند.

روش انتخاب:

انتخاب بستگی به نوع موتور ، استفاده خاص و سطح نیرو دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  نام‌های رایج این گیربکس ها عبارتنداز گیربکس دنده خورشیدی، گیربکس سیاره ای و گیربکس ستاره ای. گیربکس خورشیدی به دلیل بازدهی بالا، ابعاد مناسب، نصب و نگهداری آسان و قیمت مناسبی که دارا می‌باشند، جایگاه وسیعی در صنایع مختلف پیدا کردند. به طور كلي گيربكس دنده خورشيدي، بسته به ميزان كاهش دور، از طبقات مختلف تشكيل مي شود. هر مجموعه ...
ادامه توضیحات

 

نام‌های رایج این گیربکس ها عبارتنداز گیربکس دنده خورشیدی، گیربکس سیاره ای و گیربکس ستاره ای. گیربکس خورشیدی به دلیل بازدهی بالا، ابعاد مناسب، نصب و نگهداری آسان و قیمت مناسبی که دارا می‌باشند، جایگاه وسیعی در صنایع مختلف پیدا کردند. به طور كلي گيربكس دنده خورشيدي، بسته به ميزان كاهش دور، از طبقات مختلف تشكيل مي شود.

هر مجموعه دنده های سیاره ایگیربکسمتشکل از سه قسمت اصلی است، دنده خورشیدی، دنده رینگی و دنده های سیاره ای و حامل دنده های سیاره ای. هر یک از این سه قسمت می توانند ورودی، خروجی و یا حتی ثابت نگه داشته شوند. انتخاب هر قطعه نقشی را بازی می کند که نسبت انتقال دور برای مجموعه دنده ها را تعیین می کند.

با قفل شدن دو قسمت از سه قسمت (دنده خورشیدی، دنده رینگی و حامل سیاره ای) در یک دیگر، تمام قسمت ها با کاهش دنده ای ۱:۱ قفل خواهد شد. توجه کنید که اولین نسبت انتقال دور که در بالا لیست شده یک نسبت انتقال دور کاهشی است. یعنی سرعت شفت خروجی نسبت به سرعت شفت ورودی آرام تر است. دومی اوردرایو است یعنی سرعت شفت خروجی سریعتر از سرعت شفت ورودی است. آخری هم نسبت انتقال دور کاهشی می باشداما جهت شفت خروجی معکوس شده است. چندین نسبت دور دیگری نیز می تواند در این مجموعه دنده های سیاره ای تولید شود. نسبت انتقال دور های دیگری نیز وجود دارد که برای گیربکس اتوماتیک مناسب است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه