وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

کاهش دهنده چرخ دنده های مخروطی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دوربین های CCD

یک دوربین CCD دوربینی است دیجیتالی که دارای سنسور دستگاه جفت کننده بار می باشد.

کاربردها

به دلیل شمارش پیکسل بالای این دوربین ها، قادر هستند که بر روی مکان های اطراف نظارت داشته باشند و اشیا و اجسام را تشخیص دهند. این دوربین ها تصاویری با وضوح تصویر بالا را تولید می کنند.

فناوری ها

جز اصلی این نوع دوربین ها سنسور CCD است. این سنسور تصویر را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند. هر پیکسل از ماتریس CCD از یک خازن کوچک تشکیل شده است که در زمان برخورد با فتون ها با الکترون شارژ می شود.  

هر پیکسل با توجه به میزان شارژی که یک محوطه را روشن می کند تعریف می شود. سپس هر شارژ به صورت خط به خط توسط دستگاه خاصی خوانده می شود.

روش انتخاب

زمانی که تصاویر با وضوح بالا و همچنین کیفیت بالا درخواست می شود، دوربین CCD نسبت به دوربین CMOS (فناوری اکسید فلز نیمه هادی مکمل) ارجحیت دارد. علاوه بر این، سنسورهای جدید تشدید شده (ICCD) و چند الکترون (EMCCD)، منفعت قابل توجهی دارند و سرعت بالای ضبط و نمایش را ایجاد می کنند.

مزایا

  • خروجی خطی
  • تصویر با کیفیت بالا
  • 70 % کارایی

معایب

  • قیمت

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  در این نوع گیربکس انتقال نیرو توسط در گیری دنده های مخروطی انجام می شود. محور های ورودی و خروجی در این نوع گیربکس با زوایه ی °۹۰ نسبت به هم مونتاژ شده اند. پوسته های چدنی با مقاومت بالا، صدای کم در هنگام کار کردن و زاویه ی °۹۰ محورهای ورودی و خروجی نسبت به هم، از خصوصیات این نوع گیربکس هستند. درپوش ها دربرخی مدل به شکلی طراحی شده ان

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه