وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

یونیت قدرت هیدرولیک

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  پاور یونیتpower unit عامل تولید نیرو و حرکت در بالابرهای هیدرولیکی پاور یونیت است. یونیت هیدرولیک مجموعه مخزن هیدرولیک، الکتروموتور و شیرآلات کنترلی فشار بر روی آن است که جهت تامین دبی، کنترل فشار و جهت جريان مورد استفاده قرار ميگيرد. این مجموعه همچنين با عنوان پاورپک، پاوریونیت يا یونیت قدرت نیز نامیده می شود. علاوه بر کیفیت قطعات اص ...
ادامه توضیحات

 

پاور یونیتpower unit عامل تولید نیرو و حرکت در بالابرهای هیدرولیکی پاور یونیت است. یونیت هیدرولیک مجموعه مخزن هیدرولیک، الکتروموتور و شیرآلات کنترلی فشار بر روی آن است که جهت تامین دبی، کنترل فشار و جهت جريان مورد استفاده قرار ميگيرد. این مجموعه همچنين با عنوان پاورپک، پاوریونیت يا یونیت قدرت نیز نامیده می شود.

علاوه بر کیفیت قطعات اصلی نحوه تولید و مونتاژ آن با اهمیت است. در صورتی که اگر تولید و مونتاژ با دقت صورت نگیرد علاوه بر استهلاک قطعات باعث لرزش و ایجاد سر و صدا در دراز مدت می گردد. مهمترین کاربرد پاور یونیت در انواع بالابر و آسانسورهای هیدرولیکی می باشد.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه