وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

فیلترهای کارتریج برای مایعات

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

فیلترکارتریج

فیلتر کارتریج ذرات نامطلوب و ناخواسته را از درون سیالات ، مایع، یا گاز حذف می کند. اکثر آن ها باید به صورت دوره ای قابل جایگذاری باشند بنابراین بعضی از این فیلترها می توانند پاک شوند و مورد استفاده مجدد قرار بگیرند.

کاربردها

از این دستگاه ها برای تصفیه کردن روغن ماشین، گاز و سوخت استفاده می شود. آن ها همچنین میکروارگانیسم ها را از روی محصولات دارویی حذف می کنند و برای تصیفه آب به کار می روند.

فناوری ها

مدل های صنعتی، مایع های با ویسکوزیته های مختلف را فیلتر می کنند که شامل گازهای مایع، روغن ها و روغن سوخت می باشد. درجه فیلتراسیون از طریق مقدار ذرات باقی مانده مشخص می شود که مقادیری کمتر از 10 تا چند صد میکرون را شامل می شود. برخلاف فیلترهای کاغذی پلیسه دار، فیلترهای مفتول فولادی راه راه و پشم فولادی حتی در زمانی که با جریان یا روغن آلوده می شوند، کارایی دارند.
از کارتریج های فایبرگلاس، نایلون و پروپیلن، برای استریل کردن محصولات یا سیالات زیستی در صنعت داروسازی استفاده می شود. از آن ها برای حذف کردن میکروارگانیسم ها، تفکیک پلاسمای خون و استخراج خونابه استفاده می شود. بعضی از فیلترها می توانند شرایطی را تحمل کنند تا در معرض حلال ها یا مقادیر بالای pH قرار بگیرند. برخی دیگر برای تصفیه گازهای فنی در نظر گرفته می‌شوند.
فیلترهای تصفیه آب ممکن است حاوی کربن های فعال شده باشد که می تواند آلودگی ها و ذرات معلق را جذب کند یا برای حذف موادمعدنی از طریق تصفیه دقیق اسمز معکوس استفاده شوند.

فیلم

توضیحات فنی

  فیلترهای کارتریج جهت حذف موثر لجن، خاک، شن، زنگ لوله ها و دیگر ذرات جامد معلق در آب و دیگر سیالات مشابه و برای حذف ذرات تا قطر 1، 5، 10 و 20 میکرون به کار می رود. با توجه به سایز سوراخها و ابعاد فیلتر، معمولا از این فیلترها در فيلتراسيون غلظت‌های حجمی کمتر از 1 درصد استفاده می‌شود. اين فيلترها در صنايع مختلف کاربرد و غالبا به عنوان تج ...
ادامه توضیحات

 

فیلترهای کارتریج جهت حذف موثر لجن، خاک، شن، زنگ لوله ها و دیگر ذرات جامد معلق در آب و دیگر سیالات مشابه و برای حذف ذرات تا قطر 1، 5، 10 و 20 میکرون به کار می رود. با توجه به سایز سوراخها و ابعاد فیلتر، معمولا از این فیلترها در فيلتراسيون غلظت‌های حجمی کمتر از 1 درصد استفاده می‌شود. اين فيلترها در صنايع مختلف کاربرد و غالبا به عنوان تجهیزات پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرند.  فیلتر های کارتریج تیوبیشکل از جنس‌های متفاوتی مانند پارچه‌های پشمی، نمدهای سوزنی و انواع غشاهای پليمری خصوصا پلی پروپیلن با منافذ بسيار ريز ساخته شده اند. عمليات فيلتراسيون در اين فيلترها از نوع فيلتراسيون عمقی است که در جهت شعاعی انجام می‌شود. جريان سوسپانسيون از اطراف وارد کارتريج فیلتر می‌شود و از درون آن خارج می‌شود.بدین ترتیب ذرات ناخالصی روی سطح فیلتر جمع می شوند و مایع صاف از قسمت مرکزی آن خارج می شود. با توجه به نوع محفظهHousingتعداد مختلفی از فیلترها با ضخامت و طول مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر کارتریج یا فیلتر استوانه ای متداولترین فیلتری است که درصنایع مختلف غذایی، دارویی، شیمیایی و ... استفاده می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه