وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

فیلترهای کارتریج برای مایعات

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

صوت سنج

صوت سنج یا دسی بل سنج وسیله ای است که از آن برای اندازه گیری میزان شدت صوت استفاده می کنند و به صورت دسی بل بیان می شود.

کاربردها

بیشترین کاربرد این وسیله برای اندازه گیری، میزان آلودگی صوتی محیط، تراز صوت محیط و ویژگی های صوتی محیط های صنعتی است. برای مثال ، میزان آلودگی صوتی ناشی از صداهای آزاردهنده مانند صدای اتومبیل ها، آژیرها و کارگاه تولیدی توسط این ابزار سنجیده می شود.

فن آوری ها

این ابزار از یک اتاقک الکتریکی، یک صفحه نمایش و میکروفون که در رأس آن قرار دارد ساخته شده است. میکروفون موجود در این دستگاه پس از دریافت و تحلیل صداها، آن ها را به سیگنال های الکتریکی تبدیل می کند. طبق استانداردهای کمیته بین المللی الکتریک میزان سرعتی که دستگاه به تغییرات صوتی پاسخ می دهد به صورت S یا F نمایش داده می شود. میزان بسامد نیز به ترتیب از کم به زیاد به صورت یکی از سه حروف B dB , A dB و C dB بر روی نمایشگر قرار می گیرد. صدا سنج ها برحسب میزان دقت به دو نوع تقسیم می شوند: صدا سنج کلاس شماره یک و صدا سنج کلاس شماره دو. نوع اول دقت اندازه گیری بالایی دارد و می تواند فرکانس هایی تا بسامد 1.5 دسی بل را نیز اندازه گیری کند حال آنکه نوع دوم تنها قادر است فرکانس های بین بازه ی 1.5 تا 3 دسی بل را بسنجد.

روش انتخاب

انتخاب این دستگاه به تغییرات کلی تزاز صوت، توانایی تشخیص صدای دستگاه، نوع واحد اندازه گیری و نوع صوت سنج بستگی دارد.

فیلم

توضیحات فنی

  فیلترهای کارتریج جهت حذف موثر لجن، خاک، شن، زنگ لوله ها و دیگر ذرات جامد معلق در آب و دیگر سیالات مشابه و برای حذف ذرات تا قطر 1، 5، 10 و 20 میکرون به کار می رود. با توجه به سایز سوراخها و ابعاد فیلتر، معمولا از این فیلترها در فيلتراسيون غلظت‌های حجمی کمتر از 1 درصد استفاده می‌شود. اين فيلترها در صنايع مختلف کاربرد و غالبا به عنوان تج ...
ادامه توضیحات

 

فیلترهای کارتریج جهت حذف موثر لجن، خاک، شن، زنگ لوله ها و دیگر ذرات جامد معلق در آب و دیگر سیالات مشابه و برای حذف ذرات تا قطر 1، 5، 10 و 20 میکرون به کار می رود. با توجه به سایز سوراخها و ابعاد فیلتر، معمولا از این فیلترها در فيلتراسيون غلظت‌های حجمی کمتر از 1 درصد استفاده می‌شود. اين فيلترها در صنايع مختلف کاربرد و غالبا به عنوان تجهیزات پیش تصفیه مورد استفاده قرار می گیرند.  فیلتر های کارتریج تیوبیشکل از جنس‌های متفاوتی مانند پارچه‌های پشمی، نمدهای سوزنی و انواع غشاهای پليمری خصوصا پلی پروپیلن با منافذ بسيار ريز ساخته شده اند. عمليات فيلتراسيون در اين فيلترها از نوع فيلتراسيون عمقی است که در جهت شعاعی انجام می‌شود. جريان سوسپانسيون از اطراف وارد کارتريج فیلتر می‌شود و از درون آن خارج می‌شود.بدین ترتیب ذرات ناخالصی روی سطح فیلتر جمع می شوند و مایع صاف از قسمت مرکزی آن خارج می شود. با توجه به نوع محفظهHousingتعداد مختلفی از فیلترها با ضخامت و طول مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

فیلتر کارتریج یا فیلتر استوانه ای متداولترین فیلتری است که درصنایع مختلف غذایی، دارویی، شیمیایی و ... استفاده می شود.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه