وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

مانيتورهای CRT

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  در اینمانیتورها، صفحه ای که ما به آن نگاه می کنیم، از طرف داخل به وسیله لایه نازکی از فسفر به صورت نقطه ای پوشانده شده است. آنها در گروه های 3تایی مرتب شده اند، قرمز، سبز و آبیRGB  که با هم یک سلول را می سازند. این نقاط زمانی روشن می شوند که به وسیله الکترون های پرتاب شده از تفنگ الکترونی ضربه بخورند. هرچه پرتو الکترون قوی تر باشد، نقاط ...
ادامه توضیحات

 

در اینمانیتورها، صفحه ای که ما به آن نگاه می کنیم، از طرف داخل به وسیله لایه نازکی از فسفر به صورت نقطه ای پوشانده شده است. آنها در گروه های 3تایی مرتب شده اند، قرمز، سبز و آبیRGB  که با هم یک سلول را می سازند. این نقاط زمانی روشن می شوند که به وسیله الکترون های پرتاب شده از تفنگ الکترونی ضربه بخورند. هرچه پرتو الکترون قوی تر باشد، نقاط، نورانی تر می شوند و نور این نقاط برای کسری از ثانیه باقی می ماند.

 باریکه الکترونی به وسیله میدان های الکتریکی و مغناطیسی هدایت می شوند تا دقیقا به نقطه مطلوب اصابت کنند. این باریکه الکترونی، به سرعت صفحه نمایش را جارو می کند و نقاط آن را روشن می کند. برای هر رنگ یک تفنگ الکترونی اختصاص داده شده است. این سه تفنگ الکترونی، بدون وقفه تک تک نقطه های مقصد را از چپ به راست و خط به خط از بالا به پایین، اسکن می کنند و این کار را ممکن است بین 30 تا 85 بار در ثانیه انجام دهند. به تعداد دفعاتی که تفنگ های الکترونی می توانند صفحه را به طور کامل تازه کنند، refresh rate گفته می شود. مثلا وقتی سرعت تازه شدن 60 Hz باشد، بدین معنی است که هر نقطه در هر ثانیه 60 بار تازه می شود. با ترکیب رنگ های RGB در هر سلول، رنگ مورد نظر و در مجموع تصویر خواسته شده تولید می گردد.

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه