وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

سوئيچ های اترنت غيرقابل برنامه ريزی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  از نقطه نظر لایه های شبکه مدل OSI ، هاب سوییچ POE در انتقال اطلاعات و پروتکل های شبکه فرقی با یک هاب سوییچ معمولی لایه 2 ندارد و با آدرس MAC کار می کند و نمی تواند IP را تشخیص دهد. تنها فرقی که می توان به آن اشاره کرد وجود منبع تغذیه است که روی پین های کابل شبکه شماره 4 و 5 که دارای رنگ آبی/ سفید آبی و روی پین های شماره 7 و 8 که دارای رنگ قهوه ای / سف ...
ادامه توضیحات

 

از نقطه نظر لایه های شبکه مدل OSI ، هاب سوییچ POE در انتقال اطلاعات و پروتکل های شبکه فرقی با یک هاب سوییچ معمولی لایه 2 ندارد و با آدرس MAC کار می کند و نمی تواند IP را تشخیص دهد. تنها فرقی که می توان به آن اشاره کرد وجود منبع تغذیه است که روی پین های کابل شبکه شماره 4 و 5 که دارای رنگ آبی/ سفید آبی و روی پین های شماره 7 و 8 که دارای رنگ قهوه ای / سفید قهوه ای می باشند برق را انتقال می دهد. سوییچ POE را با واحد اندازه گیری WATT اندازه گیریمی کنند و معمولا یک سوییچ شبکه 5پورت دارای 4 پورت POE می باشد و 100 وات توان دارد.

معمولا برای پروژه های کوچک استفاده از سوییچ های POE بسیار مفید است و حجم کابل کشی را بسیار کاهش داده و کار کابل کشی را آسان تر می کند. ولی برای پروژه های بزرگ مانند پروژه های صنعتی، بهترین روش این است که پلن اجرایی پروژه را تا جای امکان ماژولار طراحی و پیاده سازی کنیم که در این صورت با توجه به کوتاه شدن مسافت دوربین تا سوییچ، نیازی به هزینه کردن جهت خرید سوییچ POE نمی باشد و بهتر است از سوییچ های ارزان قیمت تر استفاده کرد و برق دوربین ها را با آداپتور تامین کرد.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه