وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

فرستنده و گيرنده های راديویی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

     اساس کار فرستنده و گیرنده رادیویی در یک جمله و به طور خلاصه، سوار کردن اطلاعات صدای گوینده بر روی امواج الکترومغناطیس و در گیرنده هم پیاده کردن اطلاعات صدا از امواج الکترومغناطیس و پخش آن پس از تقویت از بلندگوی رادیو می باشد. روش های مختلف سوار کردن اطلاعات صدا بر روی امواج الکترومغناطیس بدین شرح می باشد: 1. سوار کردن اطلا ...
ادامه توضیحات

 

   اساس کار فرستنده و گیرنده رادیویی در یک جمله و به طور خلاصه، سوار کردن اطلاعات صدای گوینده بر روی امواج الکترومغناطیس و در گیرنده هم پیاده کردن اطلاعات صدا از امواج الکترومغناطیس و پخش آن پس از تقویت از بلندگوی رادیو می باشد.

روش های مختلف سوار کردن اطلاعات صدا بر روی امواج الکترومغناطیس بدین شرح می باشد:

1. سوار کردن اطلاعات بر روی دامنه موج Amplitude ModulationAM, ، در این روش متناسب با تغییرات صدای گوینده دامنه موج الکترو مغناطیس تغییر می کند و محدوده فرکانس آن 1606- 526 KHz می باشد.

2.سوار کردن اطلاعات بر روی فرکانس موج FM, Frequency Modulation ، در این روش متناسب با تغییر صدای گوینده فرکانس موج تغییر می کند و محدوده فرکانسی آن  86 - 108  MHz است.

3. سوار کردن اطلاعات بر روی موج به صورت پالسی  PA, Pulse Modulation، در این روش متناسب با تغییر صدای گوینده خود موج قطع و وصل می شود و محدوده فرکانسی آن همان محدوده فرکانسی AM است.

جستجو بر اساس شرکت

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه