وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

جعبه های کامپیوتر , شاسی ها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  جعبه های کامپیوتر یا کیس، جعبه هایی اغلب از جنس فلز بوده که قطعات مختلف سخت افزاری را در خود جای می دهد. وظیفه کیس محافظت از قسمت های درونی در برابر گرد و خاک و آسیب های خارجی می باشد. جعبه های کامپیوتر از لحاظ ظاهر به چهار دسته تقسیم بندی می شوند: 1. رومیزی یا خوابیده Desktop : این جعبه ها به صورت یک مکعب افقی بوده و بیشتر در کامپیوترهای قد ...
ادامه توضیحات

 

جعبه های کامپیوتر یا کیس، جعبه هایی اغلب از جنس فلز بوده که قطعات مختلف سخت افزاری را در خود جای می دهد. وظیفه کیس محافظت از قسمت های درونی در برابر گرد و خاک و آسیب های خارجی می باشد. جعبه های کامپیوتر از لحاظ ظاهر به چهار دسته تقسیم بندی می شوند:

1. رومیزی یا خوابیده Desktop : این جعبه ها به صورت یک مکعب افقی بوده و بیشتر در کامپیوترهای قدیمی کاربرد داشت و امروزه کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.

2. برج کوتاه Mini Tower : این جعبه ها به صورت یک مکعب عمودی کوتاه بوده و در کامپیوتر های شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. حجم داخلی این جعبه ها معمولا کم بوده و فقط برای نصب یکCD-ROM ، یک دیسک سخت و یک دیسک نرم جا دارد و برای نصب وسایل جانبی مثل  CD-Recorder، Optical Driveو ... جا ندارد.

3. برج متوسط Medium Tower : این جعبه ها به صورت یک مکعب عمودی متوسط بوده و امروزه در اکثر کامپیوتر های شخصی مورد استفاده قرار می گیرند. حجم داخلی این جعبه ها به اندازه ای است که بتوان چند وسیله جانبی اضافی نظیرCD-Recorder وOptical Drive بر روی آنها نصب نمود.

4. برج کامل Full Tower : این جعبه ها به صورت یک مکعب عمودی بلند بوده و بیشتر برای کامپیوترهای سرویس دهنده ی شبکه Serverو کامپیوترهای خاص استفاده می شوند. درون این جعبه ها می توان چندین دیسک سخت و وسایل اضافی دیگر نصب نمود. ارتفاع این جعبه ها در حدود 2 برابر جعبه هایMini Tower است.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه