منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
اخبار
فیلم
LOADING

کارت های حافظه

محصول صنعتی
شرکت سازنده

فیلم

توضیحات فنی

  کارت حافظه یا کارت فلش Memory card ، یک حافظه فلش الکترونیکی دستگاه ذخیره‌ سازی اطلاعات است که برای ذخیره و انبارکردن اطلاعات دیجیتالی به کار می رود. این‌ها معمولاً در بسیاری از دستگاه‌ های الکترونیکی از جمله دوربین‌های دیجیتالی، تلفن همراه، لپ‌تاپ ها، دستگاه پخش صوتی دیجیتال و کنسول بازی استفاده می‌شوند. کارت‌های حافظ ...
ادامه توضیحات

 

کارت حافظه یا کارت فلش Memory card ، یک حافظه فلش الکترونیکی دستگاه ذخیره‌ سازی اطلاعات است که برای ذخیره و انبارکردن اطلاعات دیجیتالی به کار می رود. این‌ها معمولاً در بسیاری از دستگاه‌ های الکترونیکی از جمله دوربین‌های دیجیتالی، تلفن همراه، لپ‌تاپ ها، دستگاه پخش صوتی دیجیتال و کنسول بازی استفاده می‌شوند. کارت‌های حافظه کوچک اند و امکان نوشتن و پاک کردن چندباره اطلاعات در آن وجود دارد و بدون نیاز به برق اطلاعات را حفظ می‌کنند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه