وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم
LOADING

سنباده های لرزشی

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

دستگاه های سنجش انرژی الکتریکی

دستگاه های سنجش انرژی ، مقدار انرژی الکتریکی تولید شده توسط مولد و مقدار انرژی مصرف شده توسط بار الکتریکی (مقاومت) را اندازه می گیرد.

کاربردها

این دستگاه ها برای مدیریت تولید برق یا مصرف دستگاه ژنراتور، سیستم های توان خورشیدی و دیگر تاسیسات الکتریکی استفاده می شوند. تجزیه و تحلیل میزان بهره وری و اتلاف تنظیمات مرتبط با کاهش توان مربوط به کار نکردن را امکان پذیر می سازد.

فناوری ها

صنعت از نوعی از کنتورهای الکترونیکی استفاده می کند که بر روی ریل های تابلویی واقع شده اند. داده ها بر روی صفحه نمایش LCD نشان داده می شوند و برای ورود اطلاعات مرتبط با صورتحساب کنترل هایی وجود دارد. این دستگاه ها نسبت به کنتور الکتریکی معمولی داده های بیشتری را فراهم می کنند. مثل انرژی کلی به کیلووات ساعت، ولتاژ، شدت جریان برق، توان ظاهری (P,Q,S) به کیلووات یا کیلوولتاژ آمپر، فعال، واکنشی . امکانات دیگر مثل مقادیر 4 ربع، فرکانس ضریب توان و نسبت انحراف هارمونیک

دستگاه های سنجش به صورت مستقیم از طریق سیم به تابلوی الکتریکی یا مبدل جریان متصل شده است. در نمونه اخیر ضریب تبدیل بر روی دستگاه سنجش نشان داده می شود. این دستگاه شامل حافظه است که داده های انباشته را ذخیره کند و احتمال دارد که خروجی های پالسی داشته باشند. اکثر این دستگاه های سنجش برای مقاصد مدیریت انرژی درگاه های ارتباطی پروفیباس، اترنت، RS232، RS485 دارند.

روش انتخاب

انتخاب به دقت مورد نیاز، ولتاژ و شدت جریان سیستم بستگی دارد. دقت اندازه گیری توسط نسبت نمونه برداری تعریف می شود.

فیلم

توضیحات فنی

  سنباده یا سمباده ها ابزارهایی هستند برای صاف کردن، که به وسیله کاغذ های سنباده ای، مواد اضافی و همچنین رنگ و لاک الکل را از سطوحی مانند چوب، فلز و غیره بر می دارند. معمولا این ابزارها در پایان کار و برای آماده سازی یک سطح جهت انجام کارهایی مانند رنگ زدن و یا چسباندن و غیره به کار می روند. کاربران می توانند کاغذ های سنباده را به دستگاه ...
ادامه توضیحات

 

سنباده یا سمباده ها ابزارهایی هستند برای صاف کردن، که به وسیله کاغذ های سنباده ای، مواد اضافی و همچنین رنگ و لاک الکل را از سطوحی مانند چوب، فلز و غیره بر می دارند. معمولا این ابزارها در پایان کار و برای آماده سازی یک سطح جهت انجام کارهایی مانند رنگ زدن و یا چسباندن و غیره به کار می روند. کاربران می توانند کاغذ های سنباده را به دستگاه متصل کرده و با کمک دسته تعبیه شده به روی دستگاه، آن را به سرعت بر روی مورد کار خود حرکت دهند.

سنباده های برقی بهترین انتخاب مخصوصا در نجاری می باشند، چرا که کاربر را قادر می سازند تا به راحتی و با سرعتی بالا عمل سنباده را انجام داده و در نتیجه کاری نه چندان ساده را به فعالیتی خوشایند مبدل می سازند. شما در بازار به مدل های مختلفی از سنباده ها در اندازه های متفاوت برخورد خواهید کرد، اما مهمترین و کاربردی ترین انواع سنباده ها شامل سنباده های لرزان با حرکت های نامنظم، سنباده های نواری و سنباده های لرزان می باشند. اغلب سنباده های الکتریکی به کیسه ای جهت جمع آوری گرد و خاک یا به خروجی جهت اتصال به جارو تعبیه شده است،  مجهز هستند.

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه