تماس با ما
وب سایت در حال به روز رسانی است. از شکیبایی شما سپاسگزار هستیم.

منابع یابی و خرید تجهیزات صنعتی

محصولات
محصولات
سازندگان
کاتالوگ
فیلم

 ترخیص کالا از تمام گمرکات کشور  (ویژه صنایع و کارخانجات )

خدمات خرید ، حمل ، ثبت  سفارش ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی از اروپا ، چین ، ترکیه  و امارات متحده عربی. حمل دریایی، زمینی و هوایی.
لطفا جهت خرید ، حمل ، ترخیص و تحویل هر گونه کالای صنعتی آماده حمل خود در هر نقطه از دنیا با ما در تماس باشید .
ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com
تلفن تماس ۴۱۹۹۵

LOADING

ضربه گیرهای توقف,ضربه گیرها

محصول صنعتی
شرکت سازنده

نحوه انتخاب محصولات این گروه کالایی

میز بالابر با مکانیزم قیچی

میز بالابر با مکانیزم قیچی میزی است که برای بالا بردن یا پایین آوردن بارهای سنگین استفاده می شود. بعضی از مدل ها چرخ هایی دارند که برای راحت تر کردن حرکت استفاده می شود.

کاربردها

این دستگاه ها به طور کل برای کنترل مواد، تولید، مونتاژ، ساخت و دیگر تنظیمات صنعتی استفاده می شوند.

فناوری ها

آسانسور از پلت فرمی تشکیل شده که با استفاده از سیستم مکانیزم قیچی حمایت می شود. این بالابر می تواند تکی، دوتایی یا سه تایی باشد و همچنین می تواند افقی یا عمودی باشد. عملکرد عناصر مختلف به صورتی هماهنگ شده است که می تواند سطوح آرام، صعودی یا نزولی را ایجاد کند. معمولا با استفاده از یک سیلندر هیدرولیک کار می کند. در مدل های کوچک، با استفاده از یک پمپ پا فعال می شود. نسخه های بزرگتر از یک سیستم هیدرولیک استفاده می کند که با استفاده از یک پمپ الکتریکی فعال می شود.

روش انتخاب

انتخاب به وزن و ابعاد بار، حداکثر مسافتی را که آسانسور به صورت عمودی بالا می رود و سیکل وظیفه بالابر به ازای هر ساعت بستگی دارد. فاکتور دیگر محیط عملیاتی می باشد که ممکن است محصور شده یا در معرض نمایش باشد یا در تماس با محصولات فاسدکننده دیگر باشد.

فیلم

فیلم
توضیحات فنی

  بسیاری از دستگاه های صنعتی مانند همه آنچه که در صنایع تولیدی استفاده می شود و همین طور بسیاری از پمپ ها برای جلوگیری از ارتعاش و ایجاد لرزش شدید و همین طور بالا بردن طول عمر قطعات، از ضربه گیر ها یا بامپر ها استفاده می کنند. این دسته از محصولات به صورت های مختلفی تولید می شوند که مشهور ترین آنها نخ دار ها هستند که به صورت رولی و یا ورق

جستجوی گسترده

 عضویت ورود   ENGLISH


اگر مجموعه شما جزو صنایع مادر و معظم در فیلد پالایشگاه ، پتروشیمی ، حفاری ، نیروگاه ، معادن و فلزات ، خودروسازی ، تولید مواد غذایی و.... می باشد لطفا درخواست خود را بر روی سربرگ به فاکس 88206264 و یا ایمیل enquiry@iranindustryexpo.com بنام شرکت مهندسی و بازرگانی مشگاد ارسال فرمایید.
اگر مجموعه شما جزو بنگاه های متوسط و کوچک در فیلد تولید ، بازرگانی ، مشاوره ، پیمانکاری ، دانشگاه ، پژوهشگاه ، توزیع ، فروشگاهی وکارگاهی می باشد ، پس از عضویت و با پرداخت هزینه ( به ازای هر درخواست معادل 50 یورو ) از خدمات زیر برخوردار خواهید شد :
  • پاسخ به پرسش های فنی و دریافت مشاوره از سازنده ، دریافت کاتالوگ و اطلاعات تکمیلی
  • دريافت پرفورما از شرکت سازنده
  • اطلاع از زمان تحويل و قيمت خالص كالا
  • اطلاع از هزينه هاي حمل و ترخيص و کارمزد تا تحويل كالا به انبار شما در هر نقطه از كشور
  • دریافت پیش فاکتوررسمی ( ارزی و یا ریالی ) به روش کارمزدی
*صدور پیش فاکتور رسمی فقط به نام شرکتهای ثبت شده که دارای کد بازرگانی معتبر باشند انجام پذیر است. در صورتیکه در حین مکاتبه با شرکت سازنده مشخص شود که دارای نماینده انحصاری و یا شعبه در ایران بوده و یا به به هر دلیل شرکت سازنده از فروش کالا به بازار ایران استنکاف نماید ارایه این سرویس متوقف و وجه دریافتی به حساب کاربر عودت می شود

ادامه